Specjalista / Specjalistka ds. BHP
  • Opole
Opole, Opole, Opole Voivodeship, Polska
LIDER BHP sp. z o.o.
20. 9. 2024

Miejsce pracy: Opole

Twój zakres obowiązków

  • obsługa firm pod względem BHP
  • prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych
  • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP
  • wykonywanie dokumentacji BHP (ORZ, instrukcje, protokoły powypadkowe)
  • doradztwo w zakresie przepisów oraz zasad BHP
  • wykonywanie wniosków na dofinansowanie z ZUS
  • doraźne prowadzenie nadzoru BHP na budowach i remontach

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B - wymóg konieczny
  • Wyższe wykształcenie z zakresu BHP - wymóg konieczny
  • Umiejętności pracy na komputerze, znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność, asertywność
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa w zakresie bhp
  • Dobra organizacja pracy, terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Znajomość przepisów ppoż. mile widziane

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat
  • praca hybrydowa
  • atrakcyjny system wynagrodzeniowy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • płatny staż dla osób bez doświadczenia

O nas

Prowadzimy kompleksowe wsparcie dla firm z zakresu outsourcingu BHP. Lider BHP zajmuje się stałą obsługą firm w zakresie BHP. Przeprowadzamy szkolenia, tworzymy wymagane dokumenty, wykonujemy audyty. Pomagamy w rozwiązywaniu wszystkich problemów związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy.

Lider BHP zajmuje się również ochroną przeciwpożarową. Tworzymy instrukcję pożarowe, przeprowadzamy przeglądy i konserwację sprzętu ppoż oraz zajmujemy się przeprowadzaniem próbnych ewakuacji.

Kolejnym obszarem w jakim zdobywamy coraz większe sukcesy są dofinansowania z ZUS na poprawę BHP.

  • Praca Opole
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Opole
  • Specjalista ds. reklamy Opole
  • Specjalista ds. telekomunikacji Opole
  • Specjalista ds. PR Opole
  • Specjalista ds. Sprzedaży Opole
  • Specjalista ds. Zakupów Opole
  • Specjalista ds. marketingu Opole
  • Specjalista ds. ofertowania Opole
  • Specjalista ds. Zarządzania Opole
  • Specjalista ds. Eksportu Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838