Specjalista / Specjalistka ds. BHP
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
DHL Express (Poland) Sp. z o.o.
27. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kontrola i doradztwo w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w jednostkach DHL Express na terenie całego kraju
  • przeprowadzanie kontroli warunków pracy/realizacji zasad i stosowania się do przepisów BHP i ochrony ppoż.
  • przeprowadzanie postępowań powypadkowych i analiz powstania wypadku
  • zapobieganie i reagowanie na zagrożenia zawodowe, wprowadzanie kreatywnych działań naprawczych
  • proaktywne wsparcie pracowników w obszarach związanych z BHP i ochroną ppoż.
  • współudział w opracowywaniu przepisów wewnętrznych dotyczących BHP
  • budowanie świadomości bezpieczeństwa w pracy
  • sporządzanie analiz i raportów
  • współpraca z innymi działami
  • wykonywanie zadań w zgodności z Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w pracy w zakresie BHP (min. 3 lata)
  • posiadasz wykształcenie wyższe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub studia podyplomowe w zakresie BHP
  • posiadasz praktyczną znajomość przepisów bhp i ppoż.
  • posiadasz prawo jazdy kat. B i jesteś gotowy/a do odbywania podróży służbowych
  • jesteś osobą komunikatywną i decyzyjną
  • dobrze czujesz się w dynamicznym środowisku pracy
  • posiadasz uprawnienia Audytora Wewnętrznego ISO45001
  • znasz język angielski na poziomie minimum B2

Mile widziane

  • uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej
  • wiedza nt. behawioralnego podejścia do bezpieczeństwa
  • doświadczenie w organizacji o strukturze rozproszonej
  • doświadczenie w branży logistycznej/lotniczej

To oferujemy

  • Coroczną podwyżkę. Jest ona zależna od wyników firmy i oceny rocznej pracownika.
  • Docenienie. Unikalny program wyróżniania pracowników (nagrody jubileuszowe, nagroda Pracownika Roku i Pracownika Kwartału).
  • Różnorodność. Kobiety stanowią 45% zatrudnionych a mężczyźni 55%.
  • Równe szanse. Możliwość awansu dla wszystkich – 46% kobiet na stanowiskach kierowniczych.
  • Otwartość. W naszej organizacji pracują 4 pokolenia - 2% stanowią przedstawiciele baby boomers, X to 21% zatrudnionych, Y aż 62% a najmłodsze Z 15% naszych pracowników.
  • Rozwój. Autorski międzynarodowy program szkoleń dla pracowników i managerów wspierający w planowaniu rozwoju (Ponad 100 modułów szkoleniowych).
  • Najlepsze miejsce pracy. W 2023 roku posiadamy certyfikaty Great Place to Work oraz Top Employer.
  • Super atmosferę. W badaniu opinii naszych pracowników aż 83% poleciłoby naszą organizację innym.
  • Możliwość udziału w akcjach charytatywnych. Współpraca z fundacją Happy Kids. Coroczny udział pracowników w szlachetnej paczce - w roku 2023 zaopiekowaliśmy 6 rodzin.

Benefity

  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Kafeteria MyBenefit
  • Nagroda świąteczna nawet do 1150 zł netto
  • Parking dla pracowników
  • Praca hybrydowa
  • Program poleceń pracowniczych
  • Akcje CSR
  • Wyprawka z okazji narodzin dziecka
  • Świeże owoce
  • Wczasy pod gruszą nawet do 900 pln

Jesteśmy częścią globalnej sieci obsługującej ponad 220 krajów i terytoriów. To sprawia, że tworzymy najbardziej międzynarodową firmę na świecie. Oferujemy rozwiązania na wszystkie potrzeby logistyczne naszych Klientów. Każdego dnia łączymy ludzi i poprawiamy jakość ich życia.

Co stoi za sukcesem i pozycją DHL Express na rynku? Ludzie!

To oni tworzą klimat naszej firmy. Pasja do działania, różnorodne doświadczenie i osobowości, a przede wszystkim praca zespołowa powodują, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392