Specjalista / Specjalistka ds. BHP
  • Gmina Teresin
Teresin, Gmina Teresin, Masovian Voivodeship, Polska
Viapharma Hurtownia Farmaceutyczna sp. z o.o.
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Teresin (pow. sochaczewski)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja szkoleń BHP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • Dokonywanie analizy i oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy,
  • Nadzór nad rejestrami i kartami pomiarów czynników szkodliwych na stanowiskach pracy,
  • Kontrola apteczek pierwszej pomocy oraz ich wyposażenie,
  • Nadzór i wydawanie odzieży roboczej i ochronnej,
  • Kontrola nad terminami szkoleń okresowych i wstępnych,
  • Prowadzenie postępowania powypadkowego,
  • Przeprowadzanie kontroli w zakresie BHP,
  • Doradztwo w zakresie BHP, PPOŻ,
  • Bieżące prowadzenie dokumentacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów BHP oraz PPOŻ,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze BHP w firmie logistycznej lub farmaceutycznej,
  • Znajomość Pakietu MS Office,
  • Umiejętność współpracy,
  • Inicjatywa w działaniu,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacji pracy własnej,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Jednozmianowy system pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwo w interesujących projektach,
  • Pracując w naszym polskim oddziale ViaPharma, będziesz miał/a okazję wpływać na zdrowie i dobro Pacjentów, działając zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Inicjatywy wspierające ekologię

Mamy receptę na Twoją karierę!

ViaPharma, jedna z wiodących firm farmaceutycznych w Czechach należąca do grupy DR.MAX otwiera swój oddział w Polsce! Nasza misja polega na zapewnieniu pacjentom dostępu do szerokiej gamy innowacyjnych leków oraz usług farmaceutycznych. Naszym największym kapitałem są ludzie, z którymi wspólnie realizujemy najważniejsze dla nas wartości: odpowiedzialność, odwaga, pacjent w centrum uwagi oraz troska.

Jeśli jesteś ambitny i chcesz być częścią dynamicznego zespołu - dołącz do nas! Wspólnie zbudujemy nasz sukces na polskim rynku farmaceutycznym.

Skorzystaj z możliwości i rozwiń skrzydła!

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Teresin
  • Teresin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544