Specjalista / Specjalistka ds. BHP
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmian-Masurian Voivodeship, Polska
"SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W OLSZTYNIE
10. 9. 2024

Miejsce pracy: Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja obowiązków wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. – w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Przeprowadzanie regularnych audytów BHP oraz identyfikowanie potencjalnych zagrożeń
  • Tworzenie i aktualizowanie procedur BHP oraz dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Monitorowanie i analiza wypadków oraz incydentów w miejscu pracy
  • Współpraca z kierownikami w celu wdrażania programów poprawy warunków pracy
  • Raportowanie danych z obszaru BHP
  • Wizytacje na sklepach
  • Kreowanie kultury bezpieczeństwa
  • Wdrażanie inicjatyw, mających na celu stałą poprawę oraz wzrost świadomości pracowników w obszarze BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie BHP
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość aktualnych przepisów prawa dotyczących BHP
  • Umiejętność analizy ryzyka
  • Inicjatywa i zaangażowanie
  • Uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej
  • Certyfikat HACAP

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie z tradycjami w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Benefity (Multisport, Medicover, Ubezpieczenia na Życie, Paczki dla dzieci, Dofinansowanie kolonii, Zniżki na bilety do teatru, Bony Świąteczne, ZFŚS

O nas

„Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Olsztynie jest firmą z tradycjami

Powstała w 1945 roku. Sieć detaliczna "Społem" PSS w Olsztynie obejmuje obecnie 48 placówek branży spożywczo-przemysłowej na terenie Olsztyna, Iławy, Kętrzyna, Mrągowa oraz Szczytna. Szczycimy się bogatą historią oraz posiadamy spółdzielczą formę własności. Jesteśmy firmą ze 100% - polskim kapitałem, zatrudniamy ponad 600 pracowników.

  • Praca Olsztyn
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Olsztyn
  • Specjalista ds. Sprzedaży Olsztyn
  • Specjalista ds. Zakupów Olsztyn
  • Specjalista ds. marketingu Olsztyn
  • Specjalista ds. ofertowania Olsztyn
  • Specjalista ds. Zarządzania Olsztyn
  • Specjalista ds. Eksportu Olsztyn
  • Specjalista ds. transportu Olsztyn
  • Specjalista ds. HR Olsztyn
  • Specjalista ds. turystyki Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567