Specjalista / Specjalistka ds. BHP
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, Silesian Voivodeship, Polska
BIURO USŁUG BHP I P. POŻ. STĘPNIEWSCY s.c. ARKADIUSZ STĘPNIEWSKI JAROSŁAW STĘPNIEWSKI
7. 9. 2024

Miejsce pracy: Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa firm biura
  • Pełnienie zadań służby BHP
  • Przeprowadzenie szkoleń w zakresie BHP
  • Przeprowadzanie przeglądów stanu BHP
  • Tworzenie dokumentacji w zakresie BHP i PPOŻ
  • Dbanie o dobry wizerunek Firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu BHP
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w obszarze BHP
  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów i regulacji dotyczących BHP
  • Znajomość nowoczesnych systemów zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy
  • Umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Samodzielność w działaniu
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Certyfikat auditora wewnętrznego PN ISO 45001, 14001 będzie dodatkowym atutem.
  • Ważne uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej
  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę w godzinach 8-16
  • pracę w zgranym i poszukującym wyzwań zespole
  • możliwości rozwoju osobistego ( szkolenia, kursy )
  • auto służbowe w godzinach pracy

O nas

Biuro Usług BHP i P.POŻ STĘPNIEWSCY I GRZYBEK S.C. w Zabrzu funkcjonuje na rynku, jako kontynuacja Ośrodka Szkoleniowo-Kursowego Pana Bogdana Stępniewskiego. Posiadamy 20 letnie doświadczenie w branży BHP.

Spółkę tworzy profesjonalny zespół specjalistów pracjących w oparciu o wciąż uzupełnianą wiedzę i bogate doświadczenie zawodowe poparte wykształceniem kierunkowym.

  • Praca Zabrze
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Zabrze
  • Specjalista ds. telekomunikacji Zabrze
  • Specjalista ds. PR Zabrze
  • Specjalista ds. Sprzedaży Zabrze
  • Specjalista ds. Zakupów Zabrze
  • Specjalista ds. marketingu Zabrze
  • Specjalista ds. ofertowania Zabrze
  • Specjalista ds. Zarządzania Zabrze
  • Specjalista ds. Eksportu Zabrze
  • Specjalista ds. transportu Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536