Specjalista / Specjalistka ds. BHP
  • Buk
Buk, Buk, Greater Poland Voivodeship, Polska
Wavin Polska
10. 9. 2024

Miejsce pracy: Buk

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie okresowych kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bhp
  • Raportowanie zdarzeń i incydentów do centrali firmy
  • Przeprowadzanie wstępnych szkoleń bhp
  • Opracowanie oraz bieżąca modyfikacja wszelkich instrukcji, zarządzeń, regulaminów, raportów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy i p.poż oraz kompletowanie i przechowywanie dokumentacji
  • Popularyzacja obszaru bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ergonomii wśród kadry zarządzającej oraz pracowników operacyjnych i biurowych
  • Bieżąca analiza i przewidywanie sytuacji pożarowych i awaryjnych jakie mogę wystąpić na terenie firmy

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w firmie o profilu produkcyjnym/logistycznym
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe w obszarze BHP
  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów z zakresu prawa pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, p.poż.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie min. na poziomie B1 – warunek konieczny
  • Inicjatywa we wdrażania usprawnień podnoszących standard bezpieczeństwa, higieny oraz ergonomii pracy
  • Umiejętność współpracy z pracownikami na różnych szczeblach organizacji

Mile widziane

  • Uprawnienia w obszarze ochrony przeciwpożarowej/inspektor ochrony p.poż

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Wavin to innowacyjny dostawca rozwiązań dla sektora budowlanego i infrastrukturalnego. Dzięki ponad 60-letniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie podejmować globalne wyzwania: bezpieczne i wydajne zaopatrzenie w wodę, lepsze warunki sanitarne i higieniczne, odpowiednie zarządzanie wodami opadowymi i zrównoważone procesy budowlane.Więcej informacji na wavin.pl

  • Praca Buk
  • Buk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567