Specjalista / Specjalistka ds. BHP
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Leadec Sp. z o. o.
1. 10. 2024

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie obowiązków wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U.1997.109.704 ze zm.).
  • nadzorowanie działań dotyczących ochrony zdrowia, technicznego BHP, szkoleń w zakresie BHP oraz uprawnień niezbędnych do wykonywania pracy
  • przeprowadzenie kontroli warunków pracy oraz dbanie o przestrzeganie przepisów, zasad, procedur, instrukcji BHP
  • ścisła współpraca z instytucjami zewnętrznymi oraz wszystkimi komórkami organizacyjnymi firmy
  • sporządzanie sprawozdawczości statystycznej z zagadnień ochrony pracy wynikających z przepisów prawnych i wymagań firmy
  • zapewnienie wsparcia merytorycznego w zakresie BHP w organizacji
  • budowanie świadomości oraz podejmowanie działań kształtujących właściwą postawę pracowników w zakresie bezpieczeństwa pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe BHP
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość przepisów BHP
  • znajomość pakietu MS Office
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • samodzielność, dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • miejsce wykonywania pracy: ul. Starołęcka 132, Poznań
  • wynagrodzenie zasadnicze od 7 000 zł brutto do 8 000 zł brutto (w zależności od doświadczenia)
  • nagrodę miesięczną w wysokości 430 zł brutto za brak absencji chorobowej
  • nagrodę roczną zależną od wyników w pracy oraz Leadec Polska (standardowo ok. 100% miesięcznego wynagrodzenia)
  • 100 % finansowania szkoleń i kursów specjalistycznych
  • ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich rodzin
  • pakiet medyczny za 1 zł + refundacja wizyt prywatnych do 500 zł kwartalnie
  • dofinansowanie do wypoczynku i do pakietu sportowego
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników
  • możliwość rozwoju zawodowego i budowania własnej ścieżki kariery
  • program rekomendacji pracowników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku

Zainteresowane osoby prosimy o skorzystanie z poniższego formularza aplikacyjnego. Prosimy o zamieszczenie w dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”

Jesteśmy międzynarodowym liderem w zakresie usług technicznych. Od ponad 60 lat wspieramy fabryki w zakresie: projektowania, automatyzacji, instalacji i uruchamiania. Około 20.000 pracowników na całym świecie wspiera procesy naszych klientów innowacyjnymi rozwiązaniami, dużym zaangażowaniem i wiedzą. Unikalne połączenie niestandardowych usług i wysoko wykwalifikowanych zespołów sprawia, że jesteśmy preferowanym partnerem w branży produkcyjnej.

1. Administratorem danych osobowych jest LEADEC Sp. z o.o., ul. Toszecka 25B, 44-102 Gliwice email: VIHP-info@leadec-services.com; 2. Kontakt w sprawie ochrony danych osobowych możliwy jest za pośrednictwem poczty elektronicznej, pod adresem: VIHP-ODO@leadec-services.com 3. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit.b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych; 4. Odbiorcami danych będą osoby upoważnione przez administratora. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od daty złożenia aplikacji. 6. Kandydat ma prawo do żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu; 7. Kandydat ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 8. Kandydat ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO; 9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak podania danych osobowych będzie skutkować brakiem uczestnictwa w procesie rekrutacji.

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Specjalista ds. telekomunikacji Poznań
  • Specjalista ds. PR Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667