Specjalista / Specjalistka ds. Bezpieczeństwa Funkcjonalnego
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
RAIL-MIL sp z o.o.
15. 10. 2024

Jesteśmy polską firmą działającą w obszarze elektroniki i automatyki przemysłowej. Opracowujemy i oferujemy niezawodne, innowacyjne systemy na światowym poziomie. Naszymi odbiorcami są tak wymagający klienci jak kolej i wojsko. Współpracujemy ściśle z wiodącymi polskimi uczelniami technicznymi i jednostkami badawczymi, z którymi realizujemy wspólne projekty naukowe i badawczo-rozwojowe. Wielką satysfakcję czerpiemy z faktu, że w praktyce wszystkie nasze opracowania skutecznie wdrażamy. Tworzymy, dostarczamy i ciągle rozwijamy systemy oparte na nowoczesnych technologiach.

Rail-Mil to my!

Przyłącz się do dynamicznego zespołu!

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. Bezpieczeństwa Funkcjonalnego.

Miejsce pracy:  Warszawa, ul. Wał Miedzeszyński 628

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-        Tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją systemu zarządzania jakością w projektach rozwojowych,

-        Współtworzenie oraz nadzór nad dokumentacją związaną z bezpieczeństwem funkcjonalnym systemów,

-        Udział w rozwoju systemów sterowania ruchem kolejowym,

-        Udział w procesach certyfikacji systemów sterowania ruchem kolejowym,

-        Identyfikacja oraz analiza ryzyka bezpieczeństwa funkcjonalnego,

-        Opracowanie programów badań oraz nadzór nad badaniami.

WYMAGANIA:

-        Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki związane z transportem,

-        Znajomość procesu wytwarzania produktów i oprogramowania,

-        Znajomość norm CENELEC związanych z bezpieczeństwem systemów sterowania ruchem kolejowym (lub pokrewnych z zakresu lotnictwa)

-        Umiejętność prowadzenia analiz bezpieczeństwa funkcjonalnego (FMEA, FTA lub pokrewne),

-        Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej systemu,

-        Znajomość języka angielskiego.

Ponadto:

-        Dobra organizacja pracy

-        Kreatywność, samodzielność i sumienność w realizacji powierzonych zadaniach.

-        Dążenie do samorozwoju i poszerzania kompetencji

-        Kultura osobista

OFERUJEMY:

-        Stabilne zatrudnienie

-        Elastyczny czas pracy

-        Umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym

-        Możliwość udziału w rozwoju nowych produktów

-        Wsparcie zespołu w szybkim wejściu w realizację zadań

-        Ubezpieczenie medyczne (indywidualne i rodzinne)

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377