Specjalista / Specjalistka ds. administracyjnych
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
NES Global Talent
8. 5. 2024

Rekrutacja dla Generalnego Wykonawcy z branży elektroenergetycznej na stanowisko:
Obowiązki:

  • opracowywanie aktów planowania przestrzennego
  • uzyskiwanie decyzji i pozwoleń wymaganych w procesie inwestycyjnym
  • uzgadnianie przebiegu inwestycji liniowych
  • pozyskiwanie tytułów prawnych do nieruchomości
  • reprezentowanie inwestorów realizujących zadania celu publicznego
  • pozyskiwanie i weryfikacja danych z ewidencji gruntów i budynków
  • przetwarzanie danych z ewidencji gruntów i budynków na potrzeby procesu inwestycyjnego
  • przetwarzanie danych geodezyjnych na potrzeby procesu inwestycyjnego
  • przygotowywanie raportów, zestawień i analiz

Wymagania:

  • umiejętność pracy w środowiskach QGIS, AUTOCAD
  • wykształcenie wyższe na kierunkach: geodezja, gospodarka przestrzenna, ochrona środowiska, inżynieria lądowa, prawo i administracja/pokrewne
  • znajomość przepisów prawa z zakresu procesu inwestycyjnego, w tym o gospodarce nieruchomościami, kodeks postępowania administracyjnego, prawo budowlane
  • umiejętność pracy w środowisku EWMAPA - mile widziane
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane
  • doświadczenie przy realizacji obiektów liniowych - mile widziane

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju osobistego
  • atrakcyjne warunki pracy
  • prywatna opieka medyczna

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293