Specjalista / Specjalistka ds. administracji w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Wronki
Wronki, Wronki, Greater Poland Voivodeship, Polska
Fair Packaging sp. z o.o. sp.k.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Buszewo (pow. szamotulski)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie harmonogramów przeglądów maszyn i urządzeń, prac serwisowych oraz planowanych remontów (ścisła współpraca z Działem Planowania Produkcji w zakresie zapewnienia optymalnej pracy linii produkcyjnych),
  • Sporządzanie raportów dotyczących typów i czasów awarii i przeprowadzonych prac,
  • Wsparcie Kierownika Utrzymania Ruchu w analizie danych dotyczących awaryjności maszyn i urządzeń oraz wdrażaniu działań korygujących i zapobiegawczych,
  • Realizacja zadań administracyjnych w tym monitorowanie realizacji zgłoszeń oraz zapewnienie rzetelnej kontroli ich realizacji z wykorzystaniem narzędzi stosowanych w Dziale Utrzymania Ruchu,
  • Współpraca i kontakt z zewnętrznymi firmami serwisowymi (zlecanie usług, odbiór i rozliczenie zleceń zewnętrznych).
  • Zamawianie części oraz prowadzenie korespondencji i dokumentacji związanej z dokonywanymi zakupami,
  • Inicjowanie działań w zakresie optymalizacji organizacji i planowania Działu Utrzymania Ruchu (stała optymalizacja bieżącego procesu, testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań)
  • Kontrola stanów magazynowych części i podzespołów w tym zamawianie i przeprowadzanie inwentaryzacji magazynu (inwentaryzacje kroczące i całościowe)
  • Poszukiwanie nowych dostawców części i podzespołów oraz negocjowanie warunków zakupu
  • Odpowiedzialność za zarządzanie dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń (dbałość o kompletność, aktualność danych i dostępność dokumentów).
  • Wsparcie Kierownika Utrzymania Ruchu w opracowywaniu budżetu kosztowego remontów i napraw, nadzór nad jego realizacja

Nasze wymagania

Wykształcenie techniczne: wyższe lub średnie (mile widziani także studenci w trakcie nauki),

Znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel na poziomie średniozaawansowanym – warunek konieczny),

Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność wyznaczania priorytetów,

Umiejętność współdziałania w zespole w tym doświadczenie w pracy z różnymi działami w firmie (uzgadnianie celów, terminów realizacji, osób odpowiedzianych, monitoring zadań),

Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne (doświadczenie w harmonogramowaniu prac i/lub zarządzaniu projektami będzie dodatkowym atutem),

Dokładność w wykonywaniu obowiązków oraz zdolność analityczne myślenia,

Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2) – warunek konieczny

Czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe na takim samym lub podobnym stanowisku gdzie wymagana była wiedza techniczna z zakresu mechaniki /elektryki / automatyki oraz organizacja pracy działu,
  • Doświadczenia w pracy z systemami klasy ERP (w szczególności zarządzanie modułem CMMS).
  • Znajomość budowy maszyn, mechaniki i automatyki oraz wymogów prowadzenia Dokumentacji Technicznej
  • Praktyczna znajomość programu AutoCAD oraz czytania rysunków technicznych,
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • ubezpieczenie na życie
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS (dopłaty do wczasów, karta kulturalno-sportowa)

Benefity

  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin

Jesteśmy firmą rodzinną z tradycjami i z 100 % polskim kapitałem.

Pracujemy w oparciu o wartości i każdego dnia dbamy o rozwój naszego zespołu.

Nasze wyroby z sukcesem sprzedajemy w kraju i za granicą. Głównym odbiorcą naszych produktów jest sektor budowlany oraz sektor opakowań przemysłowych.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Fair Packaging sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Buszewo 10, 62-045 Pniewy (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: pwozniak@fairpackaging.pl.

  • Praca Wronki
  • Wronki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696