Specjalista / Specjalistka ds. Administracji Personalnej i Płac z orzeczeniem o niepełnosprawności - praca zdalna
  • Nysa
Nysa, Nysa, opolskie, Polska
BPO NETWORK Sp. z o.o.
30. 8. 2024

BPO NETWORK Sp. z o.o. Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika. Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Oferujemy także wsparcie w uzyskaniu dofinansowania PFRON dla pracodawców w ramach naszych kompleksowych usług, a także pełen zakres szkoleń dla pracowników, managerów lub całych firm.Dla pracowników oferujemy pełną opiekę, stały kontakt, dostęp do psychologa, kadr, prawnika itd. Znajdź idealnego pracownika z nami i skorzystaj z naszej wiedzy w dziedzinie rekrutacji i zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.

Obowiązki

  • Naliczanie wynagrodzeń pracowników, prowadzenie dokumentacji personalnej, administrowanie ZFŚS i benefitami
  • Śledzenie i wdrażanie zmian w prawie pracy, PPOŻ oraz ubezpieczeniach społecznych
  • Skuteczne zarządzanie kwestiami związanymi z personelem zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami

Wymagania

  • Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku poparte wiedzą merytoryczną oraz umiejętnościami praktycznymi z zakresu naliczania płac (warunek konieczny)
  • Znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel
  • Umiejętność sporządzania deklaracji PIT, ZUS oraz sprawozdań do GUS
  • Otwartość na współpracę w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Inicjatywa i samodzielność
  • Mile widziana znajomość SAP HR, Płatnika lub innego programu do naliczania wynagrodzeń
  • Stałe łącze Internetowe

Oferujemy

  • Pracę zdalną
  • Umowę o pracę / na zastępstwo w pełnym wymiarze godzin pracy
  • Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
  • Pracę 5 dni w tygodniu np. od 8:00 -15:00
  • Służbowy laptop i telefon
  • Premię roczną 10% wynagrodzenia
  • Pakiet medyczny
  • Kartę Multisport
  • Świadczenia świąteczne
  • Wczasy pod gruszą
  • Produkty firmy na święta

  • Ilona
  • 798 951 967
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
  • ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA
  • JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ www.bponetwork.pl/oferty pracy
  • Aby wyświetlić stronę proszę wkleić nazwę strony od www.do przeglądarki

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal js-application-url c-btn--red" rel="nofollow noopener" >Aplikuj

  • Praca Nysa
  • Nysa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544