Specjalista / Specjalistka BHP
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Safety Group "J&J" s.c.
5. 9. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zadań w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Opracowywanie, aktualizowanie dokumentacji związanej z obszarem BHP
  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych bhp oraz przygotowywanie materiałów szkoleniowych
  • Kontrola warunków pracy i stanu BHP
  • Koordynowanie i inicjowanie działań mających na celu poprawę warunków BHP
  • Prowadzenie postępowań powypadkowych, raportowanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych
  • Doradztwo w zakresie stosowania przepisów BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy
  • Doświadczenie zawodowe w pracy BHP
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Znajomość obsługi komputera i programów Microsoft Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Dokładność

Mile widziane

  • Wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie zawodowe w zakresie ochrony przeciwpożarowej

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Umowę o pracę / partnerską/ zlecenie
  • Udział w konferencjach, targach, seminariach branżowych
  • Realizację ciekawych projektów szkoleniowych
  • Eventy wewnątrzfirmowe i wspólne integracje

Jesteśmy firmą doradczo-szkoleniową, która od 2003 roku wspomaga przedsiębiorców działających na terenie całego kraju. Dzięki świadczonym przez nas usługom, nasi Klienci zaoszczędzony czas mogą przeznaczyć na pełne zaangażowanie we własną działalność, korzystając przy tym z naszej wiedzy, specjalistów i technologii, gdy tylko tego potrzebują.

Bazując na naszych usługach i innowacyjnych rozwiązaniach, prowadzenie biznesu staje się dużo prostsze. Świadczony przez nas pakiet usług jest realizowany przez zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów – praktyków.

Stale wzbogacamy i unowocześniamy naszą ofertę dostosowując się do potrzeb i oczekiwań Klienta, uwzględniając przy tym specyfikę firmy. Jesteśmy liderem w naszej branży i cieszymy się renomą w środowisku biznesowym, czego potwierdzeniem są liczne referencje.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do współpracy.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Safety Group J&J s.c. z siedzibą w Malborku przy ul. Wojska Polskiego 499 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Zgodnie z art. 13 ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Safety Group J&J s.c., Al. Wojska Polskiego 499, 82-200 Malbork.2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@j-j.pl.3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji po wyrażeniu zgody - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji.5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa (Kodeks Pracy), a w pozostałym zakresie jest dobrowolne na podstawie udzielonej zgody.8) Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gdańsk
  • Specjalista SEM Gdańsk
  • Specjalista SEO Gdańsk
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536