Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży samochodów nowych
  • Warszawa, Ursynów
mazowieckie, Warszawa, Ursynów, mazowieckie, Polska
Bołtowicz Sp. J.
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma Bołtowicz Spółka Jawna - autoryzowany dealer marki Mazda - poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska
  • prowadzenie sprzedaży samochodów nowych
  • realizacja powierzonych celów ilościowych oraz jakościowych,
  • aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • doradztwo w zakresie produktów i usług powiązanych,
  • utrzymywanie relacji z obecnymi klientami,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym.

Wymagania
  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu Klientów,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • zaangażowanie i inicjatywa,
  • odpowiedzialność, komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia powiązany z realizacją wyników sprzedażowych,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole zorientowanym na współpracę,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • pakiet szkoleń sprzedażowych i produktowych.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370