Specjalista SEO lub SEM
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Raypath.eco
12. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • - Wdrożenie strategii SEO on-site i off-site dla sklepu internetowego z branży eco;
  • - Realizacja wyznaczonych celów (pozycja, ruch organiczny w witrynie);
  • - Przygotowanie i optymalizacja kampanii Google Ads/FB/Insta/Tik Tok na podstawie dostarczonych materiałów;
  • - Tworzenie treści marketingowych takich jak proste grafiki, artykuły, blogi, materiały promocyjne i informacyjne;
  • - Zarządzanie treściami na stronie internetowej i mediach społecznościowych;
  • - Proste prace konfiguracyjne na zamkniętej platformie SaS – IdoSell;
  • - Obsługa marketpalce’ów;
  • - Raportowanie postępów.

WYMAGANIA:
  • - Umiejętności SEO/SEM (najlepiej poparte doświadczeniem i wymiernymi efektami) ;
  • - Bardzo dobra znajomość narzędzi analitycznych i SEO (Google Trends ,GA4, Search Console, Majestic, Screaming Frog, Senuto, Ahrefs itp.) ;
  • - Doświadczenie w pracy z narzędziami do analizy ruchu na stronach;
  • - Osoba będąca na bieżąco z nowościami w branży SEO i e-marketingu
  • - Prawo jazdy kat. B;
  • - Kreatywność, umiejętność myślenia strategicznego i podejście wynikowe;
  • - Dobra organizacja pracy oraz terminowość;
  • - Otwartość na nowości, pozytywne myślenie.

Mile widziane:

  • - Zdolności graficzne oraz obsługa programów graficznych;
  • - Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • - Praktyczna znajomości programu Baselinker;
  • - Praktyczna znajomość pakietu MS Office szczególnie Excel;
  • - Znajomość platform marketplace takich jak: Erli, Arena, Empik, Morele itd;
  • - Umiejętność korzystania z Trade Analytics, TradeWatch;
  • - Doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads poparte konkretnymi danymi
  • - Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – mile widziana;
  • - Zainteresowanie ekologiczną branżą.

OFERUJEMY:
  • - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / zlecenie lub B2B;
  • - Przyjazną, niekorporacyjną kulturę pracy;
  • - Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia;
  • - Szkolenie produktowe;
  • - Przyjazną, sprzyjającą wszechstronnemu rozwojowi atmosferę pracy;
  • - Grafik dostosowany do potrzeb obu stron.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista SEO Bielsko-Biała
  • Specjalista SEM Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. reklamy Bielsko-Biała
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. PR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. turystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. finansów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721