Specjalista SEO
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
Adwebmedia
22. 10. 2024

Adwebmedia to agencja marketingu internetowego, którą tworzy zgrany zespół specjalistów. Od wielu lat stawiają na rozwój w konkretnym kierunku. Specjalizują się w dostarczaniu rozwiązań marketingowych opartych na platformach Google (SEO oraz Google Ads) oraz Facebook (meta ads )

- masz co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy w branży SEO

- potrafisz przeprowadzić audyt contentowy SEO wraz ze szczegółowymi wytycznymi

- znasz technologie tworzenia stron internetowych

- potrafsz samodzielnie przeprowadzić szczegółową analizę słów kluczowych i dopasować je do intencji użytkownika

- potrafisz tworzyć wytyczne contentowe dla copywriterów oraz zweryfikować poprawność tworzonych tekstów pod kątem SEO

- analizujesz dane i wyciągasz wnioski

- znasz i wykorzystujesz możliwości dostępnych na rynku narzędzi SEO takich jak takich jak: Senuto, Semstorm, Ahrefs.

- swobodnie poruszasz się po Google Analytics i Google Search Console,

- masz dużą samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej.

Zadania, które chcemy Ci powierzyć:

- planowanie i wdrażanie strategii SEO i content marketingowych

- przeprowadzanie audytów contentowych stron internetowych i rekomendowanie sposobów ich optymalizacji

- obsługa wewnętrznych narzędzi wspomagających proces pozycjonowania,

- współpraca z copywriterami w zakresie tworzenie treści SEO

- analizowanie efektywności działań contentowych i rekomendowanie strategii optymalizacji

- koordynowanie działań link buildingowych

- przygotowywanie raportów z prowadzonych działań.

- dbanie o bieżący kontakt z klientami i poziom ich wiedzy na temat realizowanych usług

Co w zamian?

- umowa o pracę

- niezbędne narzędzia pracy

- pracę w systemie hybrydowym lub stacjonarnym,

- naszą otwartość na Twoje pomysły, wiedzę i innowacje,

- przyjazną atmosferę pracy

Informacje o firmie

Jesteśmy zespołem ludzi, który od blisko 20 lat działa na rynku reklamy, a od 12 lat zdecydowanie wyznacza standardy w dziedzinie efektywnej komunikacji marketingowej i e-marketingowej.

Oferujemy skuteczne rozwiązania w obszarze marketingu internetowego, które przekładają się na sukces w biznesie. Dlatego naszym Klientom proponujemy szereg usług indywidualnie dobranych do ich profilu działalności oraz założonych celów.

Nasza Agencja to grupa wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie tworzenia, optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych.

Jesteśmy również Rekomendowaną Agencją Fotograficzną Google, realizujemy Google Street View we wnętrzach.

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista SEO Gdańsk
  • Specjalista SEM Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699