Specjalista SEO
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
HUBMEDIA Sp z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Lokalizacja: Warszawa (praca wyłącznie z biura)

Jesteśmy dynamiczną i innowacyjną firmą działającą w obszarze marketingu internetowego. W związku z rozwojem naszego zespołu poszukujemy doświadczonego i kreatywnego Specjalisty SEO, który dołączy do naszego zespołu. Poszukujemy osoby z pasją do optymalizacji treści online, gotowej podjąć wyzwania w dynamicznym środowisku.

Obowiązki:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii SEO dostosowanej do celów biznesowych klientów
  • Optymalizacja treści na stronie internetowej pod kątem słów kluczowych
  • Przygotowywanie rekomendacji linkowania zewnętrznego i wewnętrznego
  • Monitorowanie i analiza wydajności SEO przy użyciu narzędzi analitycznych
  • Wykonywanie audytów strony internetowej i rekomendowanie optymalizacji
  • Stała współpraca z programistami i copywriterami
  • Śledzenie nowych trendów i technologii w dziedzinie SEO oraz proponowanie innowacyjnych strategii

✅ Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, preferowane min. 2 lata
  • Znajomość narzędzi SEO (np. Screaming Frog, Sitebulb, Google Analytics, Google Search Console, SEMrush, Ahrefs)
  • Znajomość narzędzi do optymalizacji treści (np. Contadu/Neuron Writer, Surfer, Senuto Writer)
  • Doskonała znajomość technik optymalizacji SEO i trendów w branży
  • Umiejętność analizy danych i generowania raportów
  • Umiejętność pracy z Google Looker Studio
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność i zdolność do podejmowania inicjatywy

➡ Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym i kreatywnym zespole, który nie boi się wyzwań.
  • Możliwość rozwijania się i zdobywania nowych umiejętności w obszarze kampanii w Digital Marketingu.
  • Praca przy ciekawych projektach dla klientów z różnych branż.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.
  • Środowisko sprzyjające rozwojowi zawodowemu i umożliwiające realizację własnych pomysłów.

Jeśli jesteś pasjonatem SEO i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym!

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584