Specjalista SEO
  • Luboń
Luboń, Luboń, Greater Poland Voivodeship, Polska
Paro Digital Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Dołącz do Semtree jako Samodzielny Specjalista SEO! Realny wpływ, rozwój i luźna atmosfera czekają na Ciebie!

Kim jesteśmy?

Semtree to butikowa agencja SEO z Poznania , która stawia na kreatywność i nowoczesne technologie . W naszym kameralnym biurze nie ma zbyt wielu osób, co pozwala na pracę w przyjaznej i skoncentrowanej atmosferze, gdzie każdy ma realny wpływ na projekty. Nasze biuro jest świetnie zlokalizowane przy pętli Górczyn, co zapewnia wygodny dojazd zarówno komunikacją miejską (MPK) , jak i koleją (PKP) . Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako Samodzielny Specjalista SEO, z pasją i zaangażowaniem w realizację projektów dla naszych klientów.

Twoje zadania:

  • Prowadzenie audytów SEO;
  • Opracowywanie kompleksowych strategii SEO (technical, off-site);
  • Analiza słów kluczowych i optymalizacja SEO;
  • Prowadzenie projektów SEO od A do Z;
  • Doradztwo technologiczne w zakresie SEO;
  • Stały kontakt z klientem.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w SEO ;
  • Znajomość CMSów, platform sklepowych, HTML, CSS, JS ;
  • Umiejętność pracy z narzędziami: Google Search Console, Google Analytics, Ahrefs, Senuto, Surfer SEO, Screaming Frog ;
  • Doświadczenie w pracy agencyjnej i przy migracjach serwisów ;
  • Kreatywność, samodzielność i chęć rozwoju .

Co oferujemy?

  • Praca hybrydowa – na początku 4 dni w biurze i 1 dzień zdalnie , z możliwością przejścia na model 3+2, gdy tylko poczujesz się komfortowo z naszymi procesami;
  • Wynagrodzenie 4000-7000 PLN netto (w zależności od doświadczenia i formy zatrudnienia);
  • Forma zatrudnienia: umowa zlecenie (UZ) na start, z możliwością przejścia na umowę o pracę (UoP) po co najmniej roku współpracy;
  • Kameralna atmosfera w butikowej agencji SEO, gdzie każdy głos się liczy;
  • Możliwość rozwoju i nauki od doświadczonych specjalistów.

Proces rekrutacji:

  1. Pierwszy etap – Rozmowa z Radkiem lub Pawłem, w celu lepszego poznania Twoich umiejętności i dopasowania do zespołu.
  2. Drugi etap – Rozmowa z Dyrektorem SEO w celu weryfikacji Twoich umiejętności i doświadczenia w zakresie SEO.

Obiecujemy, że u nas nie będziesz pionkiem w korpo agencji SEO , a będziesz miał realny wpływ na rozwój naszego przedsiębiorstwa, bo Twoje zdanie ma dla nas Znaczenie .

Więc jeśli szukasz czegoś więcej niż tylko odtwórczej pracy , czekamy na Ciebie!

  • Praca Luboń
  • Luboń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567