Specjalista SAP
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
1. 5. 2024

Jeśli jesteś specjalista/ka w obszarze obsługi i integracji systemu SAP oraz szukasz wyzwań zapraszamy do kontaktu.

Prowadzimy rekrutację do zespołu naszego klienta, działającego w obszarze transportu i logistyki. Jest to firma z wieloletnim stażem i stabilną pozycją na rynku. Aktualna rekrutacja związana jest z rozwojem struktur oraz potrzebą wsparcia zespołu.

Oczekujemy

  • min. 2 lata doświadczenia w administrowaniu systemu SAP Business One,
  • praca w modelu hybrydowym,
  • znajomość utrzymania i konfiguracji systemu,
  • umiejętności analityczne i zdolność szukania rozwiązań,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dodatkowym atutem będzie zainteresowanie obsługą i konfiguracją serwerów

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • pracę w zgranym zespole specjalistów,
  • możliwość rozwoju umiejętności i duża samodzielność,
  • forma współpracy dopasowana do preferencji pracownika,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy,

Zadania

  • monitorowanie i administracja działania systemu SAP,
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z funkcjonowaniem systemu,
  • testowanie nowych rozwiązań i implementacji systemu,
  • koordynowanie aktualizacji systemu,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • współpraca z zespołem,

  • Praca Szczecin
  • Specjalista SEM Szczecin
  • Specjalista SEO Szczecin
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Szczecin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Szczecin
  • Specjalista ds. PR Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862