Specjalista SAP - ABAP
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
CLASSEN POL S.A.
16. 9. 2024

Firma Classen Pol S.A. od ponad pięciu dekad tworzy produkty do domów wielu rodzin.

Od 2005 roku firma posiada własny zakład produkcyjny w Zwonowicach k. Rybnika (woj. śląskie) w Polsce. Dzięki tej inwestycji pracę znalazło ponad 500 osób. Jesteśmy jednym z czołowych producentów drzwi wewnętrznych w Polsce. W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment produktów. Inwestujemy w najnowsze technologie i rozwiązania, bo chcemy, aby nasze produkty zawsze były najlepsze.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Zwonowice k. Rybnika

Zadania:

  • Rozwój ABAP modułów: SD, MM, WM, PP,
  • Tworzenie i utrzymanie interfejsów wymiany danych SAP z innymi systemami,
  • Tworzenie aplikacji obsługiwanych poprzez SAP Web Console,
  • Tworzenie raportów,
  • Wsparcie użytkowników systemu SAP.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (preferowane wyższe informatyczne),
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w SAP ERP,
  • Znajomość technologii Adobe Forms, SOAP/REST, RFC, ALE/IDOC
  • Angielski na poziomie B1/B2,
  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych i komunikacyjnych,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i międzynarodowym środowisku,
  • Praca w systemie hybrydowym (2 dni w firmie, 3 dni HO),
  • Dopłata do kart MultiSport i Prywatnej Opieki Medycznej,
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich rodzin,
  • Niezbędne narzędzia do pracy, tj. komputer, telefon,
  • Parking pracowniczy,
  • Zniżki pracownicze na wszystkie oferowane przez Nas produkty,
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez kursy i szkolenia.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W ofercie należy zamieścić zapis: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr 133, poz.883).

  • Praca Katowice
  • Specjalista SEO Katowice
  • Specjalista SEM Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584