SPECJALISTA - PSYCHOLOG.
  • Busko-Zdrój
Busko-Zdrój, Bohaterów Warszawy 10, 28-100 Busko-Zdrój, powiat: buski, woj: świętokrzyskie
Wojskowe Centrum Rekrutacji w Busku-Zdroju
25. 9. 2024
od 5 400 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
1. Orzekanie i opiniowanie psychologiczne zgodnie z posiadanymi uprawnieniami;
2. Prowadzenie badań osób zgłaszających cheć pełnienia czynnej służby wojskowej;
3. Udzielanie porad psychologicznych w Psychologicznym Punkcie Konsultacyjnym;
4. Sporządzanie dokumentów i wymaganych zestawień statystycznych, sprawozdawczych w systemie informatycznym związanych z badaniami;
5. Planowanie zaopatrzenia pracowni w narzędzia diagnostyki psychologicznej i druki wykorzystywane w badaniach;
6. Wykonywanie badań psychologicznych na rzecz resortu obrony narodowej wynikających z ustaw i rozporządzeń;
7. Pogłębianie wiedzy i poszerzanie doświadczeń z zakresu psychologii pracy i służby wojskowej.

Inne wymagania
Wymagania: wykształcenie wyższe, mgr psychologii, obsługa MS Office, archiwizacja dokumentów, mile widziane: studia podyplomowe z psychologii transportu, umiejętność pracy samodzielnej i w zespole, korzystanie z pełni praw publicznych, posiadanie obywatelstwa polskiego, nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo skarbowe, opiniowanie przeprowadzonych badań psychologicznych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), kierunek: Psychologia

  • Praca Busko-Zdrój
  • Busko-Zdrój - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836