Specjalista przewodów hydraulicznych
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Euroflex Mateusz Kot
16. 9. 2024

Jesteśmy firmą z sektora technicznego, nastawioną na zapewnianie najwyższej jakości produktów. Kładziemy nacisk na podnoszenie naszych możliwości przez ciągłe doskonalenie się oraz dbałość o rozwój naszych pracowników

Wyróżniają nas przyjazne relacje z klientami podnoszące komfort pracy, jak również poczucie misji

Dlaczego warto do nas dołączyć?

W Euroflex, zyskujesz możliwość rozwoju zawodowego i osobistego poprzez liczne szkolenia i kursy. Wspieramy kulturę współpracy i zaufania, co pozwala budować trwałe relacje i osiągać wspólne cele. Nasze zaangażowanie w innowacyjność i jakość sprawia, że stale się rozwijamy, dostarczając produkty najwyższej klasy. Praca u nas to także satysfakcja i radość z tworzenia wartościowych rozwiązań w przyjaznym środowisku. Stawiamy na odpowiedzialność i etykę, gwarantując uczciwe praktyki i efektywną realizację celów

Specjalista przewodów hydraulicznych (Zagórze)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów i przygotowywanie ofert. Zapewnianie doradztwa technicznego, dobór właściwych rozwiązań, tworzenie spersonalizowanych ofert sprzedażowych.
  • Wykonywanie zoptymalizowanych przewodów hydraulicznych: wymiarowanie przewodów, określenie wymogów kluczowych dla danej aplikacji, wybór i precyzyjne dopasowanie komponentów, zakuwanie zakończeń na specjalistycznych prasach, dalsze procedury wynikające z konkretnych specyfikacji technicznych (zapewnienie klasy czystości, wymaganych zabezpieczeń czy oznakowania).
  • Sprzedaż produktów. Rzeczowe wyjaśnianie kwestii technicznych klientom, budowanie relacji, odpowiadanie na potrzeby rynkowe, proponowanie produktów komplementarnych, dokumentowanie oraz rozliczanie transakcji.
  • Kontrola jakości produktów. Weryfikacja poprawności w trakcie procesu produkcyjnego, prowadzenie badań produkcyjnych na odpowiednich urządzeniach, wykonywanie testów okresowych, wystawianie poświadczeń technicznych.
  • Zamawianie i kontrola przepływu towarów. Kontrola stanów magazynowych, nadzorowanie dostaw.
  • Dbałość o porządek w miejscu pracy.
  • Uczestnictwo w budowaniu pozytywnej kultury organizacji.

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy z komputerem.
  • Sumienność precyzja i dbałość o szczegóły.
  • Zmysł techniczny.
  • Zdolności w zakresie obsługi maszyn i korzystania z narzędzi.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się zagadnień technicznych.
  • Zaangażowanie w rozwój firmy.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe techniczne. Preferowane kierunki takie jak: Mechanika i budowa maszyn, Automatyka i robotyka, Automatyka przemysłowa i robotyka, Inżynieria produkcji, Inżynieria mechatroniczna, Zarządzanie i inżynieria produkcji.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
  • Pozytywne środowisko pracy.
  • Możliwość dalszego rozwoju, dodatkowych szkoleń czy nauki.
  • Rzeczywisty wpływ na rozwój firmy, jak i pracę na stanowisku.
  • Różne ścieżki awansu w przyszłości.
  • Pracę przy interesujących, wartościowych projektach.
  • Możliwość uzyskania uprawnień.
  • Na początku zatrudnienia otrzymasz kompleksowe szkolenie, które pozwoli Ci poznać systematykę pracy na Twoim stanowisku jako specjalisty z zakresu przewodów. Zapewniamy, że dzięki temu będziesz mógł/mogła podjąć swoje obowiązki z niezbędną wiedzą i odpowiednią pewnością siebie.

  • Praca Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584