Specjalista Produkcji /kr
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
20. 10. 2024

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku:

Obowiązki

  • Jeśli masz dość ciągłych zmian pracy, brak satysfakcji i stabilności zatrudnienia, a niepewność jutra Cię męczy – czas na zmianę!
  • Miejsce pracy: Opole
  • Szukamy specjalistów technicznych, fachowców z obszaru utrzymania ruchu oraz operatorów maszyn z prawem jazdy kat. B lub uprawnieniami UDT, do firmy w fazie dynamicznego rozwoju, dzięki znacznemu powiększeniu przestrzeni produkcyjnej. Tu znajdziesz stabilność, rozwój i docenienie Twoich umiejętności!
  • Co oferujemy?
  • Premie i inne dodatki finansowe oraz ciekawe benefity
  • Stabilność i pewne warunki zatrudnienia
  • Praca w systemie 4-brygadowym
  • Aplikuj teraz i zamień niepewność na pewną przyszłość!
  • Kontakt: 537214111.

Wymagania

Oferujemy

  • Praca Opole
  • Specjalista SEO Opole
  • Specjalista SEM Opole
  • Pracownik produkcji Opole Lubelskie
  • Pracownik produkcji Opole
  • Specjalista ds. Sprzedaży Opole
  • Specjalista ds. Zakupów Opole
  • Specjalista ds. marketingu Opole
  • Specjalista ds. ofertowania Opole
  • Specjalista ds. Zarządzania Opole
  • Specjalista ds. Eksportu Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 738
    16 430