Specjalista pielęgnacji drzew - arborysta
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie Voivodeship, Polska
Park - M
5. 9. 2024

Miejsce pracy: Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Pielęgnacja i konserwacja drzew, w tym wykonywanie cięć technicznych, sanitarnych, formujących oraz redukcyjnych.
  • Prace wysokościowe związane z pielęgnacją drzew, w tym przy użyciu technik linowych oraz specjalistycznego sprzętu.
  • Diagnoza stanu zdrowia drzew oraz opracowywanie i realizacja planów pielęgnacyjnych.
  • Wykonywanie zabiegów ochronnych, w tym leczenie i zabezpieczanie drzew przed szkodnikami oraz chorobami.
  • Pielęgnacja drzew w zabytkowych założeniach parkowych, z uwzględnieniem specyfiki historycznej i estetycznej takich terenów.
  • Praca częściowo w delegacji

Nasze wymagania

  • Uprawnienia i umiejętności w zakresie arborystyki.
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku arborysty.
  • Znajomość technik pielęgnacji drzew, w tym zasad cięć, diagnozowania chorób oraz leczenia drzew.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Sumienność, dokładność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • Znajomość przepisów BHP i umiejętność ich praktycznego stosowania.
  • Gotowość do podróży służbowych

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych.
  • Doświadczenie w pracy z drzewami zabytkowymi oraz znajomość specyfiki konserwacji terenów zielonych o wysokiej wartości historycznej.
  • Udokumentowana praktyka w zakresie prac wysokościowych.

To oferujemy

  • Stabilne i elastyczne zatrudnienie – rodzaj umowy i wymiar czasu pracy zależny od kandydata
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, kwalifikacji i czasu pracy: przy pełnym etacie na umowie o pracę 5800-7500 zł brutto
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz udziału w specjalistycznych szkoleniach.
  • Pracę w przyjaznym zespole profesjonalistów z pasją do zieleni.
  • Narzędzia pracy oraz odzież ochronną zgodną z najwyższymi standardami.
  • Ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe benefity.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • bony żywieniowe

Park - M

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowej pielęgnacji terenów zielonych, w tym zabytkowych założeń parkowych i ogrodów.

Naszym celem jest dbanie o zdrowie drzew oraz estetykę terenów zielonych, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości.

W związku z rosnącą liczbą kontraktów poszukujemy doświadczonego Arborysty, który dołączy do naszego zespołu i wniesie swoje profesjonalne kompetencje w zakresie pielęgnacji drzew.

  • Praca Rzeszów
  • Arborysta Rzeszów
  • Specjalista SEM Rzeszów
  • Specjalista SEO Rzeszów
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Rzeszów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Rzeszów
  • Specjalista ds. PR Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Specjalista ds. Eksportu Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536