Specjalista Oświatowy - Przedstawiciel handlowy
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
GRUPA MAC S.A.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje zadania:

  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami – dyrekcją szkół, nauczycielami oraz przedstawicielami instytucji samorządowych
  • realizowanie planów sprzedażowych i marketingowych
  • doskonalenie naszej oferty poprzez dostosowywanie jej do potrzeb Klientów

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie i sukcesy w sprzedaży
  • doświadczenie w realizacji planów i monitorowaniu poziomu sprzedaży
  • pozytywne nastawienia do sprzedaży i systematycznej pracy
  • umiejętność pozyskiwania i budowania trwałych relacji biznesowych
  • odpowiedzialność
  • silna orientacja na cel, konsekwencja w działaniu
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w sprzedaży rozwiązań edukacyjnych, a w szczególności sprzedaży w segmencie 4-8 będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilność zawodową w oparciu o długofalową współpracę
  • atrakcyjny system wynagradzania składający się z elementów stałych i zależnych od wyników
  • elastyczny system czasu pracy dający możliwość pogodzenia aktywności zawodowej ze sprawami osobistymi
  • wysoką kulturę organizacyjną opartą o wzajemny szacunek
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego i szkolenia
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, zwrot za paliwo, Ipad z systemem CRM, telefon komórkowy
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej lub pakietu ubezpieczeń
  • praca na ternie województwa zachodniopomorskiego

  • Praca Szczecin
  • Przedstawiciel handlowy Szczecin
  • Specjalista SEO Szczecin
  • Specjalista SEM Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370