Specjalista Obsługi Klienta na stacje paliw bp Mszana/ Praca dla ucznia/studenta
  • Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębie-Zdrój, Jastrzębie-Zdrój, Silesian Voivodeship, Polska
bp Polska Services Sp. z o.o.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przyjazna obsługa naszych Klientów oraz aktywna sprzedaż;
  • Obsługa kasy fiskalnej;
  • Przygotowywanie posiłków z oferty Wild Bean Cafe;
  • Dbałość o estetyczną ekspozycję produktów na sklepie;
  • Utrzymanie porządku oraz higieny na stacji;

WYMAGANIA:
  • Bądź otwarty na kontakt z drugim człowiekiem;
  • Bądź mobilny, aby bez przeszkód dojechać do pracy;
  • Bądź dyspzoycyjny do pracy w systemie trzech zmian;
  • Bądź gotowy na poznanie czegoś nowego;
  • Zaangażuj się w swoją pracę;
  • Doceniaj takie wartości, jak bezpieczeństwo, szacunek, odwaga, doskonałość, jeden zespół;

OFERUJEMY:

  • Dogodna forma zatrudnienia na umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie dla 3/4 etatu (około 126 godzin w miesiącu) 3679 zł na rękę;
  • Do uzgodnienia ilość godzin pracy;
  • System zmianowy po 8 godzin (6-14. 14-22, 22-6);
  • Szkolenie wdrożeniowe;
  • Gwarantowana terminowa wypłata wynagrodzenia;
  • Przyjazna atmosfera w energicznym zespole;
  • U nas zdobędziesz doświadczenie i rozwiniesz swoje mocne strony;

  • Praca Jastrzębie-Zdrój
  • Specjalista ds. obsługi klienta Jastrzębie-Zdrój
  • Tajemniczy klient Jastrzębie-Zdrój
  • Obsługa hotelowa Jastrzębie-Zdrój
  • Obsługa gastronomii Jastrzębie-Zdrój
  • Pracownik na wysokościach Jastrzębie-Zdrój
  • Specjalista SEO Jastrzębie-Zdrój
  • Specjalista SEM Jastrzębie-Zdrój
  • Specjalista ds. Zakupów Jastrzębie-Zdrój
  • Specjalista ds. marketingu Jastrzębie-Zdrój
  • Specjalista ds. ofertowania Jastrzębie-Zdrój
  • Jastrzębie-Zdrój - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782