Specjalista/Młodszy Specjalista ds. kształcenia podyplomowego i specjalizacyjnego
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
18. 9. 2024

zatrudni w Centrum Studiów Podyplomowych i Kształcenia Ustawicznego, na stanowisko:

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:

  • prowadzenie dokumentacji i korespondencji związanej z obsługą kursów specjalizacyjnych dla farmaceutów
  • wsparcie współpracowników w działaniach rekrutacyjno-organizacyjnych w zakresie studiów podyplomowych
  • bieżąca współpraca oraz korespondencja z Wydziałem Zdrowia Urzędu Wojewódzkiego
  • sporządzanie sprawozdań i rozliczeń dotyczących dotacji ministerialnych na kształcenie specjalizacyjne farmaceutów
  • współpraca z jednostkami UMP realizującymi kursy specjalizacyjne oraz wykładowcami zewnętrznymi w ramach kursów
  • przygotowanie umów dla uczestników i kierowników specjalizacji
  • tworzenie kosztorysów, naliczeń, fakturowanie, siatki zajęć i prowadzenie spraw organizacyjnych w ramach kursów specjalizacyjnych

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:

  • wykształcenie wyższe (licencjat lub magister) preferowany kierunek administracja, zarządzanie, ekonomia
  • doświadczenie w pracy biurowej
  • biegła obsługa komputera w środowisku Windows oraz pakietu MS Office
  • zaangażowanie, samodzielność, dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • ogólna znajomość Ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce oraz prawo farmaceutyczne
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w uczelni państwowej z ponad 100-letnią historią
  • możliwość dalszego rozwoju i zdobywania doświadczeń
  • pakiet świadczeń socjalnych (kartę uprawniającą do zakupu usług sportowo-kulturalnych, dofinansowanie do wypoczynku i inne)

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584