Specjalista manicure/pedicure
  • Reda
specjalista manicure/pedicure
Reda, Reda, pomorskie, Polska
Elektro-Bip Krystian Mielewczyk
7. 9. 2024

Firma z branży elektroniki samochodowej zatrudni osobę o uzdolnieniach podobnych do tych, które są potrzebne przy wykonywaniu manicure/pedicure i pielęgnacji rzęs.

22

Obowiązki

  • czynności precyzyjne przy regeneracji części elektronicznych
  • obsługa mikrofrezarki (podobnej do frezarki do paznokci)

Wymagania

  • zdolności manualne
  • zamiłowanie do pracy precyzyjnej
  • dobry wzrok
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, skrupulatność
  • wysoka kultura pracy

Oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pełen zakres szkolenia potrzebnego na tym stanowisku
  • pomoc doświadczonego zespołu
  • wsparcie informatyczne

  • Mile widziane, choć niewymagane, wykształcenie i doświadczenie w dziedzinie elektroniki.
  • Praca w okresie próbnym na umowę-zlecenie 3 600 zł netto. Po sprawdzeniu się na stanowisku możliwe rozszerzenie zakresu obowiązków i umowa o pracę 4000 netto
  • W przypadku osób z dużym doświadczeniem możliwość negocjowania innych warunków

  • Praca Reda
  • Reda - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584