Specjalista lub inżynier ds. jakości
  • Międzyrzecz
specjalista lub inżynier ds. jakości
Międzyrzecz, Międzyrzecz, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
29. 8. 2024

Posiadasz doświadczenie w obszarze jakości i znasz komunikatywnie język angielski ?

Jeśli tak, mamy ciekawą ofertę na stanowisko specjalisty lub inżyniera ds jakości dla polskiego producenta i dostawcy opakowań z tworzyw sztucznych z Międzyrzecza.

Oczekujemy

  • doświadczenia w dziale jakości min. 2 lata
  • wykształcenie wyższe - mile widziane
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • znajomości narzędzi jakościowych (np. analiza Pareto, 5 Why , diagram Ishikawy)
  • znajomości programu Excel
  • doświadczenie pracy w systemie SAP - mile widziane
  • samoorganizacja pracy i ustalanie priorytetów przydzielonych zadań i obowiązków
  • samodzielności w podejmowaniu stanowiskowych decyzji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym przedsiębiorstwie
  • szansę na rozwój zawodowy z możliwością zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia
  • wsparcie doświadczonych członków zespołu
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz lunchową

Zadania

  • analiza zatrzymań wewnętrznych i podejmowanie działań naprawczych i prewencyjnych
  • rozpatrywanie reklamacji od klientów (zgodnie z metodą 8D),
  • tworzenie dokumentacji jakościowej (instrukcji, procedur i innych),
  • prowadzanie szkoleń dla inspektorów jakości, pracowników Działu Produkcji i pozostałych działów
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych procesu wytwarzania tub i funkcjonowania systemu
    zapewnienia jakości
  • sporządzanie tygodniowych i miesięcznych raportów dotyczących wyników jakościowych.

  • Praca Międzyrzecz
  • Inżynier Międzyrzecz
  • Międzyrzecz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544