Specjalista laboratoryjno-techniczny ds. wirusologii
  • Lublin
Lublin, Lublin, Województwo lubelskie, Polska
MEDISEPT SP. Z O. O.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie badań w zakresie metod wirusologicznych i mikrobiologicznych zgodnie z metodyką EN 14485
  • Prowadzenie badań w ramach ustalonego harmonogramu projektów badawczych
  • Konsultacje w zakresie doboru metod wirusologicznych
  • Doradztwo przy opracowywaniu koncepcji produktów pod kątem działania na wirusy, bakterie oraz analiza wyników badań
  • Udział w opracowaniu dokumentacji produktów
  • Opracowywanie i walidacja metod analitycznych
  • Praca zgodnie z systemem zarządzania jakością
  • Prowadzenie oraz nadzór nad dokumentacją z wykonywanych badań zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC 17025
  • Nadzór nad sprzętem niezbędnym do wykonania analiz
  • Kontakt z klientami zlecającymi badania
  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w ramach pracy własnej oraz zespołu

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (wirusologiczne, biotechnologiczne, mikrobiologiczne, pokrewne)
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w laboratorium wirusologicznym, docenimy szczególnie doświadczenie w laboratorium akredytowanym
  • Znajomość parametrów aparatury badawczej
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność analitycznego myślenia i nastawienie na realizację zadań
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów oraz dobrej organizacji pracy i czasu

Mile widziane:

  • Wiedza merytoryczna oraz doświadczenie z zakresu prowadzenia pracy zgodnie z metodyką normy EN 14485

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej, wiodącej w swojej branży firmie
  • Kompleksowy program wdrożeniowy pod okiem ekspertów
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet szkoleń i możliwości rozwoju
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet sportowy
  • Wspólne celebrowanie ważnych wydarzeń

  • Praca Lublin
  • Diagnosta laboratoryjny Lublin
  • Redaktor techniczny Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Specjalista ds. turystyki Lublin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Lublin
  • Specjalista ds. finansów Lublin
  • Specjalista ds. reklamy Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116