Specjalista laboratorium
  • Wołomin
Wołomin, Wołomin, mazowieckie, Polska
NUCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
8. 10. 2024

Obowiązki

  • praca w laboratorium przy tworzeniu nowych kosmetyków
  • opracowywanie receptur
  • monitorowanie zgodności surowców z wymogami
  • tworzenie dokumentacji technologicznej oraz wstępnych wycen
  • archiwizowanie dokumentów i wzorów laboratoryjnych
  • ciągła nauka i uzupełnianie wiedzy oraz śledzenie trendów na rynku kosmetycznym
  • przygotowywanie kolekcji kolorystycznych kosmetyków kolorowych
  • dobór surowców aktywnych

Wymagania

  • wyszktałcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne
  • minimum 3-letnie doświadczenie przy opracowywaniu receptur kosmetycznych
  • znajomość obsługi sprzętu laboratoryjnego
  • samodzielność oraz odpowiedzialność
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • bardzo dobra znajomość MS office
  • umięjętności analityczne
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • ciekawą pracę z różnymi rodzajami kosmetyków kolorowych
  • szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie szerokiego doświadczenia
  • wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności i doświadczenia

  • Praca Wołomin
  • Wołomin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190