Specjalista Księgowo-Kadrowy
  • Żywiec
Żywiec, Żywiec, śląskie, Polska
Talent Flow Sp. z o.o.
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się organizacji o ustabilizowanej pozycji na rynku poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista Księgowo-Kadrowy

Wymagania

Opis zadań

  • Rozliczanie czasu pracy kierowców oraz kosztów
  • Wystawianie niezbędnych dokumentów dla księgowości zewnętrznej
  • Obsługa faktur kosztowych, sprzedażowych, korygujących
  • Zarządzanie administracją floty pojazdów
  • Prowadzenie kadr/akt osobowych pracowników
  • Sporządzanie raportów, zestawień na prośbę Zarządu Spółki
  • Zarządzanie obiegiem dokumentacji firmowej i korespondencji
  • Monitorowanie ubezpieczeń pojazdów oraz zgłaszanie kolizji drogowych

Wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w tożsamej roli w branży TSL - warunek konieczny
  • Praktyczna wiedza z zakresu księgowości i finansów oraz podstaw kontrolingu
  • Samodzielność, umiejętności analityczne i wielozadaniowość
  • Znajomość Excel w stopniu zaawansowanym
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferta

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym (trzy dni stacjonarnie, dwa dni home office - po okresie wdrożeniowym)
  • Realna perspektywa szybkiego rozwoju w strukturach organizacji
  • Elastyczny czas pracy

  • Praca Żywiec
  • Księgowa Żywiec
  • Księgowy Żywiec
  • Żywiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018