Specjalista / Koordynator ds. Ksiegowości
  • Nowy Korczyn
Nowy Korczyn, Nowy Korczyn, świętokrzyskie, Polska
PPH Tarkor Spółka z o.o.
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie działem księgowości.
  • Prowadzenie i kontrola ksiąg rachunkowych oraz dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Nadzorowanie przepisów prawa podatkowego.
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych i raportów.
  • Kontrola księgowa i uzgadnianie kont.
  • Nadzór nad dokumentacją księgową i jej obiegiem.
  • Optymalizacja procesów księgowych.
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi: Urząd Skarbowy, ZUS.

Wymagania:

  • Min. 2-3 lata doświadczenia w księgowości.
  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne.
  • Znajomość Comarch Optima.
  • Znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych.
  • Samodzielność, skuteczność, terminowość.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Praca Nowy Korczyn
  • Nowy Korczyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563