Specjalista Kalibracji
  • Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Polpharma Biologics
27. 3. 2024

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty Kalibracji. Dołącz do naszego zespołu, jeśli chcesz mieć realny wpływ na sprawność techniczną oraz niezawodność naszych systemów i urządzeń technologicznych.

Twoje zadania

  • Współtworzenie i realizacja planu sprawdzeń urządzeń pomiarowych na produkcji oraz laboratorium,
  • Sprawdzanie urządzeń pomiarowych ;
  • Wystawianie dokumentów potwierdzających;
  • Nadzór i koordynacja  prac sprawdzających;
  • Zarządzanie budżetem kosztów związanych z zakresem obowiązków;
  • Raportowanie postępu wszystkich prac i statusów wykonywanych zadań do bezpośredniego przełożonego;
  • Współpracowanie z wszystkimi grupami zarówno w Oddziale  jak i grupie Polpharma Biologics;

Jeśli posiadasz

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub pokrewnym np. (Technik/ Specjalista Utrzymania Ruchu);
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją;
  • Umiejętności: dobrej organizacja pracy, samodzielnego rozwiązywania problemów, dobrej komunikacji  i otwartość na nowe zadania;
  • Mile widziana znajomość j.angielskiego;

Oferujemy

  • Pracę w firmie sukcesu, która jest liderem polskiego sektora biotechnologicznego;
  • Umowę o pracę;
  • Prywatną opiekę zdrowotną;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Wsparcie finansowe w podnoszeniu kwalifikacji;
  • Premię roczną i okolicznościową;
  • Dofinansowanie do posiłków;
  • I wiele innych…

  • Praca Ożarów Mazowiecki
  • Ożarów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714