Specjalista/ka ds. Zakupów Strategicznych
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Solaris Bus & Coach
16. 9. 2024

Solaris Bus & Coach is one of the leading European bus and trolleybus manufacturers. Benefiting from 27 years of experience and having manufactured more than 23,000 vehicles, Solaris affects the quality of city transport in hundreds of cities across Europe every day. The Solaris Urbino 12 electric won the prestigious European "Bus of the Year 2017" competition. In September 2018 Solaris Bus & Coach Sp. z o.o. joined CAF Group.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do naszego działu Zakupów Strategicznych:

Specjalisty/ Specjalistki ds. Zakupów Strategicznych

Praca hybrydowa – 50 % w trybie zdanym, 50 % biuro – Bolechowo – Osiedle.

Twoje zadania:

  • negocjowanie warunków współpracy z dostawcami,
  • poszukiwanie alternatywnych źródeł dostaw,
  • tworzenie strategii zakupowych w ramach przydzielonych dostawców i asortymentu,
  • tworzenie analiz i raportów dotyczących dostawców i przypisanego asortymentu,
  • nadzór nad bazą danych indeksów i dostawców.

Obszar zakupowy: metale i tworzywa/ elektryka i elektronika/ napęd itp.

Nasze oczekiwania:

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie zadań,
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego- warunek konieczny,
  • wysokie kompetencje interpersonalne, w tym asertywność i orientacja na cel,
  • bardzo dobre umiejętności analityczne,
  • minimum dobra znajomość MS Excel,
  • znajomość SAP będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość branży technicznej będzie dodatkowym atutem,
  • uczciwość, lojalność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

Co oferujemy?

  • premię roczną
  • dofinansowanie wakacji
  • dofinansowanie do posiłków
  • ruchome godziny pracy 6 a 9
  • prywatną opiekę medyczną – PZU Zdrowie
  • platformę benefitową- sam_a decydujesz z czego korzystasz- karta sportowa- Multisport/ Medicover Sport, punkty do wydania np. kino, zakupy, restauracje, wycieczki)
  • ubezpieczenie grupowe- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia do grupowego ubezpieczenie Allianz/ PZU
  • naukę języków obcych- zajęcia online z języka angielskiego z lektorem sponsorowane przez pracodawcę
  • szkolenia i rozwój- możliwość wzięcia udziału w rekrutacjach wewnętrznych, szkolenia adekwatne do Twojego stanowiska oraz potrzeb biznesu, szkolenia wewnętrzne, możliwość dofinasowania studiów podyplomowych
  • przyzakładowy żłobek- zlokalizowany obok siedziby firmy,
  • parking dla pracowników
  • program poleceń pracowników- bonus finansowy po zatrudnieniu polecanego pracownika)
  • pracowniczy program emerytalny- dobrowolne dodatkowe środki na emeryturę
  • program „Mam Pomysł”

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584