SPECJALISTA/KA DS. WSPÓŁPRACY Z DARCZYŃCAMI/ FUNDRAISER/FUNDRAISERKA
  • Wrocław
Wrocław, Żeromskiego 3, 50-321 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie
Stowarzyszenie PORANEK
8. 10. 2024
od 5 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Główne zadania:
● pozyskiwanie darczyńców prywatnych i uczestniczenie w procesie podtrzymywania z nimi relacji
● uczestniczenie w procesie pozyskiwania funduszy od darczyńców biznesowych i prywatnych oraz instytucjonalnych
● współprzygotowywanie planów oraz indywidualnych propozycji współpracy dopasowanych do potrzeb i specyfiki poszczególnych darczyńców (redagowanie materiałów, ofert sponsorskich, listów fundraisingowych itp.)
● prace administracyjne (przygotowanie dokumentacji np. raportów, podziękowań itp. z jej archiwizacją)
● udziały w eventach
Praca w godz. 8:00-16:00.
Co oferujemy: pracę z misją i sensem w szybko rozwijającym się stowarzyszeniu, umowę o pracę na pełny etat lub inną w formie i w wymiarze zgodnym z potrzebą kandydata realny wpływ na rozwój organizacji i możliwość realizacji własnych pomysłów; pakiet wellbeingowy: prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie, karta lunchowa oraz dofinansowanie do karty multisport; pracę w wyjątkowym zespole, w którym liczy się każda osoba; możliwość dalszego rozwoju zawodowego. ciekawe, różnorodne zadania służbowe; narzędzia do pracy telefon, laptop.
Aplikacje (CV) prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@poranek.pl
Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.
Oferta pracy dostęna w sali C, G, A

Inne wymagania
wykształcenie średnie zawodowe, staż pracy brak wymagań
Nasze potrzeby: swoboda w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji umiejętność prowadzenia prezentacji i negocjacji kreatywność i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań wzmacniających relację z darczyńcami wysoka kultura osobista, dyplomacja, empatia i cierpliwość w kontaktach z innymi ludźmi umiejętność pracy w zespole identyfikacja z misją stowarzyszenia poprawność językowa w mowie i w piśmie dobra organizacja pracy gotowość do podróży służbowych, pracy w terenie, udziału w eventach lub ich prowadzenie
Mile widziane: doświadczenie w fundrasingu inicjatywa / przedsiębiorczość prawo jazdy kategorii B

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas nieokreślony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie zawodowe 4-letnie

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Specjalista ds. PR Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Specjalista ds. reklamy Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238