Specjalista/ka ds. wsparcia IT
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
Ania Kruk sp. z o.o.
2. 10. 2024

ANIA KRUK to biżuteria, która pasuje do Ciebie. Cieszy nas różnorodność i niezależność, a w dodatkach — ponadczasowość i lekkość. Nasze produkty wpisują się w najnowsze trendy, inspirują, a dodatkowo sprawiają, że czujesz się sobą. Kochamy biżuterię, ale wykorzystujemy nasze kanały, by mówić o rzeczach ważnych — wierzymy, że dzięki temu zmieniamy świat.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA/KA DS. WSPARCIA IT

Twoje zadania:

  • rejestracja, diagnozowanie i rozwiązywanie bieżących incydentów IT
  • zapewnienie wsparcia IT dla klientów wewnętrznych - obsługa helpdesku z zakresu sprzętu komputerowego, środowiska Windows, pakietów aplikacji biurowych i pozostałego oprogramowania
  • przygotowywanie do użytku nowych stacji roboczych, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania
  • prowadzenie rejestru sprzętu IT
  • wsparcie zespołu IT w bieżących zadaniach

Tego oczekujemy:

  • ukończona min. szkoła średnia (w kierunku IT)
  • zdobyte pierwsze doświadczenia zawodowe w obszarze IT
  • wiedza z zakresu działania sieci komputerowych
  • świadomość zagrożeń w obszarze IT (zainteresowanie obszarem cyberbezpieczeństwa)
  • chęć do ciągłego uczenia się i otwartość na zmieniające się warunki i sytuacje
  • komunikatywność i otwartość na ludzi, docenianie wartości, jaką daje ich różnorodność
  • prawo jazdy kategorii B i gotowość do podróży służbowych (nasza centrala jest zlokalizowana w Poznaniu, ale posiadamy sieć butików w całej Polsce)

To oferujemy:

  • praca stacjonarna w biurze w Poznaniu (mamy dobre połączenie komunikacją miejską z pętlą Ogrody i miejsca parkingowe w pobliżu budynku)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • rozwój: co roku rośniemy, co roku robimy coś dużego i innowacyjnego, co roku zmieniają się zakresy obowiązków poszczególnych działów - poznasz funkcjonowanie biznesu z branży retail od podszewki, będziesz brał/a udział w realizowanych projektach z obszaru IT
  • pracę z fajnymi ludźmi, którym zależy, którzy są ciekawi innych i ich punktów widzenia, potrafią dawać i przyjmować informację zwrotną, którzy patrzą na firmę całościowo i pomagają sobie nawzajem
  • możliwość przyprowadzania zwierzaków do biura - pupile naszych pracowników stali się już stałą częścią naszego Teamu :)
  • super zniżki na zakup biżuterii dla Ciebie, a dla Twojej rodziny i znajomych - korzystny rabat
  • spotkania integracyjne
  • Twoje zdrowie i samopoczucie są dla nas ważne, dlatego po okresie próbnym zapewniamy prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie karty Multisport

Na co dzień w naszej pracy kierujemy się wartościami:

  • ODPOWIEDZIALNOŚĆ: za swoje działania i słowa, za swój rozwój
  • WSPÓŁPRACA: nastawienie na zespół, a nie jednostkę
  • ODWAGA: w samodzielnym myśleniu, przyznaniu się do błędu i zmianie zdania
  • CIEKAWOŚĆ: ciągłe szukanie nowych rozwiązań, otwartość na inne perspektywy

Więcej o naszej kulturze pracy możesz się dowiedzieć śledząc:

instagram @ aniakruk_jewellery

instagram Ani @ aniakruk_unofficial

czytając artykuły na blogu: https://aniakruk.pl/blog/

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Specjalista ds. reklamy Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116