Specjalista/ka ds. technicznych
  • Tarnów Opolski
Tarnów Opolski, Tarnów Opolski, Opolskie, Polska
PARETTi sp. z o.o. sp. k.
25. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
- Udział w planowaniu, monitorowaniu oraz rozliczaniu przeglądów, remontów i inwestycji realizowanych w firmie. - Zbieranie ofert, ich analiza oraz nadzór nad dokumentacją i harmonogramami związanymi z inwestycjami w firmie. - Prowadzenie dokumentacji technicznej dotyczącej budynków, maszyn i instalacji oraz dbanie o jej aktualizację i kompletność. - Kontrola nad zgodnością budynków, maszyn i instalacji z wymaganiami prawnymi.
Wymagania stanowiska
- Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: elektryka, mechanika lub pokrewne. - Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku. - Podstawowa wiedza i praktyka z zakresu elektryki, mechaniki oraz automatyki. - Dobra znajomość programów MS Office i AutoCAD. - Umiejętność czytania oraz posługiwania się schematami elektrycznymi, mechanicznymi i techniczno-konstrukcyjnymi. - Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych. - Inicjatywa, zaangażowanie i chęć do nauki. - Znajomość języka angielskiego – mile widziana. - Prawo jazdy kat. B – mile widziane.
Oferujemy
- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie. - Umowa o pracę, zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę, z atrakcyjnym wynagrodzeniem. - Premie uzależnione od zaangażowania i osiąganych celów. - Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności zawodowych. - Szansa na podnoszenie kwalifikacji.

  • Praca Tarnów Opolski
  • Tarnów Opolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836