SPECJALISTA/KA DS. STEROWANIA PRODUKCJĄ - FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. w Hajnówce
  • Hajnówka, hajnowski, podlaskie
Hajnówka
Fabryki Mebli „FORTE” S.A.
24. 9. 2024

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko - Specjalista/-ka ds. sterowania produkcją

TWOJE ZADANIA

 • Kontrola dostępności surowców i półproduktów do zleceń produkcyjnych

 • Tworzenie i nadzorowanie realizacji planów produkcyjnych

 • Bieżące nadzorowanie realizacji planów produkcyjnych i ich aktualizacja w celu zapewnienia ciągłości produkcji

 • Monitorowanie i bilansowanie obłożenia maszyn i zapewnienie optymalnego wykorzystania zasobów produkcyjnych

 • Obsługa zleceń w systemie SAP

TWÓJ PROFIL

 • Praktyczne doświadczenie w pracy w obszarze produkcji/technologii produkcji

 • Znajomość rysunku technicznego

 • Znajomość MS Excel w stopniu średniozaawansowanym

 • Umiejętność pracy w zespole oraz umiejętność dobrej organizacji czasu pracy

 • Znajomość systemu SAP

KORZYŚCI

 • Możliwość pracy zdalnej do 5 dni w miesiącu

 • Możliwość przystąpienia do dodatkowej opieki medycznej

 • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

 • Możliwość dołączenia do programu Multisport

 • Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE

 • Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku

 • Dofinansowanie do wypoczynku

 • Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników

 • Karty podarunkowe dla dzieci pracowników

 • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl

Lub zadzwoń: 691 557 228

Możesz również aplikować poprzez link:  https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=b3e069417fbc4ca69223d4f9eebebb00

  • Praca Hajnówka
  • Hajnówka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836