Specjalista(-ka) ds. sprzedaży i współpracy z klubami piłkarskimi
  • Chwaszczyno
, Chwaszczyno, pomorskie, Polska
Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa
22. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
  • aktywna sprzedaż produktów,
  • sporządzanie ofert,
  • odpowiedzialność za obieg dokumentów,
  • wsparcie w projektach realizowanych przez firmę.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w handlu, najlepiej w branży sportowej,
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem i odnajdywaniu się w trudnych sytuacjach oraz uśmiech i pogodne nastawienie do życia,
  • sumienność, energia w działaniu, dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,
  • zamiłowanie do piłki nożnej, bieżące śledzenie wydarzeń ze świata piki nożnej, znajomość trendów,
  • mile widziana znajomość użytkowa programu Comarch ERP Altum.

To oferujemy

  • pracę w biurze, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawą, różnorodną, pełną wyzwań pracę w młodym zespole,
  • rabaty pracownicze na oferowany asortyment,
  • możliwość skorzystania z programu Multisport,
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

109 770
20 536