Specjalista/ka ds. Sprzedaży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Peoplefone Polska
4. 5. 2024

Jako firma Peoplefone Polska S.A., poszukujemy nowych talentów do naszego zespołu sprzedażowego. Jeśli jesteś osobą pełną energii, z determinacją do osiągania celów i zainteresowaniem technologią, zapraszamy do aplikowania na specjalisty ds. sprzedaży rozwiązań telekomunikacyjnych, w tym Wirtualnych Central Telefonicznych i SIPTRUNK. Nie wymagamy doświadczenia - liczy się Twoja motywacja do nauki i gotowość do rozwoju.⚡

Stanowisko: SPECJALIST(K)A DS. SPRZEDAŻY

Twój Zakres Obowiązków:

  • Pozyskiwanie klientów z sektora B2B
  • Oferowanie usług telekomunikacyjnych - wirtualnych centrów telefonicznych,
  • SIP Trunk oraz numeracji krajowej i międzynarodowej.
  • Tworzenie trwałych relacji biznesowych i dbanie o ich rozwój

Nasze Wymagania:

  • Determinacja w osiąganiu celów
  • Umiejętności budowania relacji i negocjacji
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Kreatywność i samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Brak wymaganego doświadczenia w telekomunikacji - liczy się Twoja chęć do nauki i zdobywania wiedzy

Oferujemy:

  • Motywujące wynagrodzenie, które rośnie wraz z Twoimi osiągnięciami (podstawa + prowizja)
  • Możliwość rozwoju w dynamicznym i inspirującym środowisku
  • Dostęp do najnowszych narzędzi i technologii
  • Atmosfera pełna wsparcia i współpracy w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności w dynamicznym i międzynarodowym środowisku
  • Stabilne warunki zatrudnienia, w tym okres próbny, a następnie umowa o pracę
  • Pracę w niewielkim, zgranym i rozwijającym się zespole, gdzie Twoje pomysły są cenione i uwzględniane
  • Stałe wsparcie działu handlowego przy negocjacjach i rozmowach
  • Proces wdrożenia – zdobędziesz umiejętności dzięki dedykowanym szkoleniom i wsparciu zespołu
  • Praca w godzinach 9-17 w biurze w centrum Warszawy
  • Prywatna opieka medyczna

Jeśli zainteresowała Cię oferta pracy w naszej firmie, bardzo prosimy o przesłanie CV przez RocketJobs

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851