Specjalista(-ka) ds. Rozliczeń i Inwentaryzacji
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
YES Biżuteria S.A.
16. 9. 2024

Do Zespołu Marcina poszukujemy kolejnej osoby, która będzie odpowiedzialna za rozliczenia i inwentaryzację w sieci naszych salonów. Codzienne obowiązki Specjalista(-ka) ds. Rozliczeń i Inwentaryzacji obejmą kontrolę i analizę procesów związanych z rozliczeniami oraz koordynację i realizację inwentaryzacji. To stanowisko to nie tylko praca biurowa, ale także możliwość bezpośredniego kontaktu z naszymi produktami w trakcie wyjazdów.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie inwentaryzacji w Salonach marki YES oraz Verona zgodnie z założonym harmonogramem
  • Kompletowanie i tworzenie dokumentów wynikowych oraz raportów z przeprowadzonych inwentaryzacji (na potrzeby pracy Centrali w Poznaniu)
  • Prowadzenie rozliczeń rachunkowo–księgowych wszystkich Salonów, w obydwu sieciach, od strony finansowej, księgowej, magazynowej i inwentaryzacyjnej.

Nasze wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B — gotowość do wyjazdów służbowych i pracy w godzinach nocnych (do 2 tygodni w ciągu miesiąca)
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu inwentaryzacji oraz ich rozliczaniu (około 2 lat)
  • Wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności — przełożony Marcin stawia na umiejętność podejmowania własnych decyzji (oczywiście służy wsparciem i pomocą w bardziej lub mniej trudnych kwestiach )
  • Umiejętność pracy w Zespole, komunikatywność — praca w tym obszarze opiera się na budowaniu relacji z Menedżerami(-kami) Salonów i ich Zespołami, naszą rolą jest przeprowadzenie ich przez proces inwentaryzacji i rozliczeń
  • Uczciwość oraz rzetelność w wykonywaniu obowiązków — praca według harmonogramów i dotrzymywanie terminów to podstawa
  • Zdolność pracy pod presją czasu — zdarza się, że musimy działać ekspresowo, albo znaleźć zagubiony w Salonie kolczyk, wtedy przydaje się opanowanie i spokój
  • Znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel

Mile widziane:

  • Studenci ostatniego roku studiów (preferowane kierunki ekonomiczne)
  • Znajomość środowiska Google Workspace
  • Umiejętność tworzenia dokumentów wynikowych w rozliczaniu Salonów/ punktów od strony finansowej, księgowej i magazynowej
  • Doświadczenie w tworzeniu raportów oraz analiz w rozliczaniu Salonów/punktów od strony finansowej, księgowej i magazynowej

To oferujemy

  • Onboarding szyty na miarę Twoich potrzeb
  • Stały dostęp do platformy szkoleniowej
  • Bezpłatne lekcje angielskiego
  • Dofinansowanie szkoleń
  • Pakiet medyczny i pakiet sportowy za 2 zł
  • Ubezpieczenie grupowe na życie w korzystnej cenie
  • Dofinansowanie opłat przedszkolnych/żłobkowych
  • Spotkania integracyjne
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem

O firmie

YES od blisko czterech dekad pielęgnuje swoją umiejętność projektowania ponadczasowej, a zarazem najbardziej współczesnej biżuterii w Polsce. Nieustannie poszukuje źródeł piękna, blasku oraz szlachetnej formy. Ponadczasowy design i innowacyjność są doceniane przez naszych(-e) klientów(-ki), a jakość naszej pracy przekłada się na wielokrotne wyróżnienia w niezależnych rankingach, jak np.:

  • Diament Forbes dla najdynamiczniej rozwijającej się firmy w Polsce (2023)
  • Certyfikat Great Pleace to Work (2023)
  • Nagroda Effie Poland, w tym Grand Prix (2022)

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567