Specjalista/ka ds. Rekrutacji - rekrutacja online
  • Sochaczew
Sochaczew, Sochaczew, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do naszego Klienta poszukujemy rekruterki/rekrutera. Osoby dobrze zorganizowanej, efektywnej, z poczuciem humoru i dobrą energią. Dołączysz do zgranego, pracowitego i pełnego radości zespołu HR. Zespól do którego dołaczysz to pasjonaci HR, budujący kulturę organizacyjną opartą o wartości i otwartą komunikację.

Specjalista/ka ds. RekrutacjiMiejsce pracy: Sochaczew

Zadania:

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska operacyjne;
  • Aktywne poszukiwanie kandydatów za pomocą adekwatnych kanałów rekrutacyjnych;
  • Dbanie o efektywność ilościową, jakościową i kosztową procesów rekrutacyjnych;
  • Monitorowanie i koordynację procesów rekrutacyjnych w systemie rekrutacyjnym;
  • Współpraca i doradztwo dla managerów w procesach rekrutacji, selekcji i zatrudnienia nowych pracowników;
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz (targi, spotkania grup tematycznych).

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji na stanowiska operacyjne, mile widziane w agencji rekrutacyjnej;
  • Praktyczne doświadczenie w proaktywnym pozyskiwaniu kandydatów;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i branie odpowiedzialności za powierzone zadania;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji;
  • Otwartość, komunikatywność oraz zorganizowanie;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Szybkość działania, zaangażowanie i dążenie do osiągnięcia wspólnego celu.

Oferujemy:

  • Świetną współpracę
  • Naukę i rozwój poprzez angażowanie w różnorodne zadania i projekty oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem
  • Wynagrodzenie oraz premię
  • Owoce
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Opieka medyczna EnelMed
  • Dofinansowanie urlopu.

  • Praca Sochaczew
  • Sochaczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055