Specjalista/ka ds. rekrutacji i sprzedaży rekrutacji stałych
  • Warszawa
specjalista/ka ds. rekrutacji i sprzedaży rekrutacji stałych
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
23. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Poszerzamy nasze struktury i szukamy właśnie Ciebie!

Jeśli chcesz kontynuować swoją karierę w obszarzerekrutacjii szukać nowych talentów w swoim regionie, być partnerem dla naszych klientów biznesowych i realizować się wsprzedaży rekrutacji stałej.

Dołącz do nas jako specjalista/ka ds sprzedaży i rekrutacji stałych, gdzierealizujemy rekrutacje specjalistyczne z branży produkcyjnej i magazynowej.

Oczekujemy

  • motywacji do objęcia roli sprzedażowo-rekrutacyjnej (wcześniejszego doświadczenia w obszarze rekrutacji lub/i sprzedaży usług B2B),
  • doświadczenia w rekrutacji pracowników (mile widziane w realizacji rekrutacji white collar bądź technicznych),
  • wysokiego poziomu komunikatywności oraz energii,
  • umiejętności profesjonalnej obsługi klienta,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B1) i motywacji do ciągłej nauki,
  • dojrzałości biznesowej oraz wysokiej kultury osobistej,
  • proaktywnej postawy,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat B (mile widziane).

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • po okresie wdrożenia hybrydowy system pracy,
  • profesjonalne wdrożenie do pracy i możliwości poszerzania swoich kompetencji (szkolenia stacjonarne/online, webinary, Akademia rekrutacji i sprzedaży),
  • wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy,
  • prywatną opiekę medyczną (Medicover lub Luxmed) oraz wsparcie psychologiczne,
  • ubezpieczenie na życie w PZU,
  • kartę lunchową,
  • kartę sportową (Multisport lub Medicover Sport),
  • workation,
  • darmowy dostęp do ebooków i audiobooków,
  • dodatkowy dzień urlopu na urodziny,
  • refundację szkieł korekcyjnych oraz soczewek,
  • darmowy dostęp do aplikacji do nauki języka angielskiego,
  • możliwość dofinansowania studiów aż do 50% lub kursów specjalistycznych,
  • tańszy abonament telefoniczny dla Ciebie i całej Twojej rodziny,
  • dodatkowy dzień wolny na wolontariat,
  • pakiet weterynaryjny,
  • udział w sportowych rywalizacjach za pośrednictwem platformy wellbeingowej,
  • różne inicjatywy wewnętrzne: webinaria (min. z tematyki well-beingu, personal brandingu i wiele innych), sesje wymiany wiedzy i best practises wraz z Ekspertkami i Ekspertami Randstad
  • możliwość sprawdzenia się i pełnienia nowych ról, takich jak trener/ka, coach kariery, audytor/ka.

Zadania

na tym stanowisku będziesz:

  • wykonywać działania sprzedażowe skierowane do klientów biznesowych w wybranym regionie,
  • prowadzić rozmowy oraz spotkania z prospektami i klientami,
  • prowadzić negocjacje oraz finalizować proces sprzedaży,
  • realizować sprzedane procesy rekrutacyjne w ramach specjalizacji inżyniering - stanowiska specjalistyczne w firmach produkcyjnych i magazynowych,
  • budować relacje z klientami,
  • szukać talentów w naszej bazie kandydatów oraz korzystając z innych źródeł,
  • prowadzić rozmowy rekrutacyjne oraz budować relacje z Kandydatami inżynierami,
  • promować pozyskanych Kandydatów wśród prospektów i klientów,
  • budować silną pozycję naszej firmy jako partnera biznesowego, doradcy w obszarze rekrutacji,
  • pozyskiwać informacje o rynku pracy związane z branżą produkcyjną, magazynową i jej specyfiką,
  • pracować w systemie CRM oraz ATS,
  • aktywnie współpracować z koleżankami i kolegami z zespołu a także z innych działów.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544