Specjalista/ka ds. płac
  • Stężyca
Stężyca, Stężyca, lubelskie, Polska
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.
29. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie list płac i kontrola dokumentacji niezbędnej do naliczania wynagrodzeń pracowników oraz zleceniobiorców
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, US, PFRON, PPK, GUS
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników
  • Sporządzanie zaświadczeń, sprawozdań oraz raportów dotyczących spraw kadrowo-płacowych
  • Przygotowywanie raportów i analiz związanych z obszarem zarządzania personelem i wynagrodzeniami
  • Udzielanie wsparcia pracownikom w kwestiach związanych z regulacjami prawnymi dotyczącymi pracy i wynagrodzeń

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku 3 lata
  • Znajomość przepisów prawa pracy oraz aktualnych regulacji dotyczących wynagrodzeń
  • Umiejętność pracy w systemach obsługi kadr i płac
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i analityczne
  • Komunikatywność, sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w systemie hybrydowym
  • Pracę od poniedziałku do piątku w elastycznym systemie czasu pracy
  • Możliwość rozwoju u największego polskiego producenta kwiatów
  • Ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną

  • Praca Stężyca
  • Stężyca - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055