Specjalista/ka ds. ofertowania
  • Jawczyce
mazowieckie, Jawczyce, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Dla jednego z naszych Klientów, światowego lidera w produkcji nadziewarek próżniowych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Specjalisty/ki ds. ofertowania.

Posiadasz doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku? Jesteś otwarty na rozwój zawodowy? W podstawowym stopniu posługujesz się językiem angielskim? Jeśli tak, to ta oferta czeka właśnie na Twoją aplikację – nie czekaj!

Oczekujemy

  • Doświadczenia zawodowego zdobytego w działach obsługi Klienta
  • Komunikatywności i zaangażowania
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Otwartości na rozwój
  • Znajomości systemu SAP – jako atut

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Biurowe godziny pracy
  • Możliwości rozwoju w firmie o międzynarodowym charakterze
  • Komfortowe biuro zlokalizowane pod Warszawą, w bliskiej okolicy dzielnicy Ursus
  • Pracę w systemie stacjonarnym

Zadania

  • Mailowa i telefoniczna obsługa zapytań Klientów
  • Tworzenie i procesowanie ofert w systemie SAP
  • Realizacja zamówień na produkty firmy
  • Organizacja transportu
  • Dbałość o wysoki poziom świadczonych usług oraz satysfakcji Klienta

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075