Specjalista/ka ds. obsługi studentów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Trenkwalder
4. 9. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Twój zakres obowiązków:

  • bezpośrednia, telefoniczna i mailowa obsługa słuchaczy,
  • zapewnienie szybkiego i profesjonalnego wsparcia w sprawach studenckich,
  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji przebiegu studiów,
  • współpraca z wykładowcami oraz administracją Uczelni,
  • realizacja strategii rozwoju oferty studiów,
  • współpraca przy organizacji procesu kształcenia (w tym organizacja procesu dydaktycznego),
  • nadzór nad prowadzeniem dokumentacji,
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z firmami i instytucjami w ramach realizacji procesu kształcenia.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów),
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku związane z obsługą klienta,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • dyspozycyjność,
  • dokładność oraz rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność radzenia sobie z presją czasu i wielozadaniowością.
Co możemy Ci zaoferować:
  • umowę o pracę lub umowę zlecenie na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zniżki na studia i szkolenia,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • pracę w centrum Warszawy.

Jeśli dana oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie, zapraszamy do przesłania nam swojego CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner (nr cert. 388).

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567