Specjalista/ka ds. obsługi klienta z j. francuskim
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Bądź częścią nowego zespołu Customer Service!

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób, które bardzo dobrze komunikują się w języku francuskim i angielskim. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w obszarze obsługi klienta - firma zapewnia kompleksowe szkolenie podczas którego wszystkiego się nauczysz!

Jeśli jesteś osobą otwartą, komunikatywną i chętną do podejmowania nowych wyzwań - aplikuj!

Oczekujemy

  • znajomości języka francuskiego na poziomie min. C1;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • proaktywna postawa i umiejętność szybkiego dostosowywania się do nowych sytuacji;
  • sposób myślenia polegający na rozwiązywaniu problemów;
  • chęć pracy z klientami i budowania długotrwałych relacji;
  • orientacja na klienta i umiejętność skutecznej komunikacji;
  • podejście holistyczne (zrozumienie kompleksowego procesu obsługi klienta).

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat (3 miesiące okresu próbnego, następnie na czas nieokreślony);
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę w modelu hybrydowym po okresie wdrożenia;
  • atrakcyjny pakiet opieki medycznej;
  • kartę lunchową;
  • kartę sportową;
  • dofinansowanie do wakacji;
  • prezenty świąteczne;
  • bezpłatny dostęp do platformy Legimi;

Zadania

  • obsługa klientów biznesowych w języku francuskim - telefoniczne i mailowe przyjmowanie zamówień klientów,
  • proponowanie alternatywnych produktów w przypadku wycofywania towarów lub braków magazynowych;
  • planowanie i koordynacja dostaw z klientami i partnerami;
  • obsługa portfela zamówień klientów i monitorowanie realizacji;
  • utrzymywanie kontaktu z klientem i informowanie go na bieżąco o statusie zamówienia;
  • wspieranie sprzedaży z wykorzystaniem możliwości up-sellingu i cross-sellingu w odpowiedzi na zamówienia i prośby Klientów;
  • budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246