Specjalista/ka ds. należności z językiem niemieckim
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Dla jednego z naszych klientów, organizacji specjalizującej się w wytwarzaniu i dystrybucji energii, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Specjalisty/ki ds. należności z językiem niemieckim.

Posiadasz doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku? W bardzo dobrym stopniu posługujesz się językiem niemieckim? Jeśli tak, to ta oferta czeka właśnie na Twoja aplikację!

Oczekujemy

  • Doświadczenia zdobytego na podobnym stanowisku
  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie min. B2 w mowie i piśmie
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Znajomości systemu SAP – mile widziane
  • Zdolności interpersonalnych oraz komunikacyjnych
  • Komunikatywności
  • Zorientowania na Klienta
  • Proaktywnego podejścia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Hybrydowy system pracy (po okresie wdrożenia)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz nauki języka angielskiego)
  • Pracę w godzinach biurowych w komfortowym biurze w Śródmieściu
  • Niezbędne narzędzia

Zadania

  • Monitorowanie zaległych płatności
  • Planowanie działań w celu odzyskania należności
  • Identyfikowanie i kontaktowanie się z wierzycielami
  • Aktualizacje statusu konta oraz bazy danych
  • Obsługa zapytań Klientów
  • Negocjowanie terminów spłaty i planów płatności
  • Identyfikowanie luk w systemie i rekomendowanie rozwiązań

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448