Specjalista/ka ds. kontaktu z firmami niemieckimi
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
25. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z firmami niemieckimi
  • Pozyskiwanie nowych klientów z Niemiec
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prezentacji produktów
  • Negocjowanie warunków współpracy z klientami z Niemiec
  • Monitorowanie rynku niemieckiego i analiza konkurencji
  • Współpraca z działem sprzedaży i marketingu w celu dostosowania strategii do potrzeb klientów niemieckich
  • Rozwiązywanie problemów i obsługa reklamacji klientów niemieckich
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej współpracy z firmami niemieckimi.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w kontaktach biznesowych z klientami niemieckojęzycznymi
  • Umiejętność negocjacji i budowania relacji z partnerami z Niemiec
  • Znajomość kultury i zwyczajów biznesowych w Niemczech
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i planowania działań w obszarze kontaktów z firmami niemieckimi
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z zarządzaniem, ekonomią lub filologią niemiecką)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat
  • elastyczne godziny pracy
  • kompleksowe przeszkolenie i pomoc merytoryczno - techniczną w trakcie wykonywania pracy
  • zatrudnienie na umowie zlecenie lub umowie o pracę - wedle życzenia
  • kartę Multisport
  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 5400 PLN brutto podstawy + premie w wysokości przeciętnej wysokości, między 2000 PLN, a 3000 PLN za pracowników, którzy rozpoczną pracę u niemieckiego kontrahenta
  • pracę w energicznym, młodym zespole, przyjazną atmosferę

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584