Specjalista/ka ds Kadr i Płac
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
ART SECURITY SP. Z O.O. SP. K.
14. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Agencja ochrony poszukuje Specjalisty ds Kadr i Płac
Obowiązki:
• pełna obsługa kadrowa kilkuset pracowników (umowy o pracę i zlecenia)
• naliczanie wynagrodzeń (listy płac i rachunków)
• zgłaszanie do ZUS, rozliczenia z ZUS
• prowadzenie dokumentacji związanej z PPK,
• ewidencja czasu pracy
• rozliczenia z PFRON
Wymagania:
• bardzo dobra organizacja pracy
• minimum 3 letnie doświadczenie w dziale kadr i płac,
• praktyczna znajomość prawa pracy i zasad naliczania wynagrodzeń,
• znajomość programów kadrowo-placowych (znajomość programu Cenzus będzie dodatkowym atutem),
• obsługa programu Płatnik w pełnym zakresie oraz Excel i Word,
• umiejętność pracy pod presją
• znajomość przepisów w zakresie wdrażania i obsługi PPK
• dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie
• terminowe wypłaty
• możliwość podnoszenie kwalifikacji
Oferty tylko drogą mailową

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322